Strona 14 z 20 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 193

Wątek: Co wybrać? e65 740d albo 745i/li

  1. #131
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    Tez uwazam ze komfort jest najwazniejszy i coraz bardziej ciagnie mnie, by przetestowac airmatic mercedesa w jakies s-ce ;)

    Odnosnie tapicerki, z jasna uwazaj - ona zazwyczaj ladnie wyglada na fotkach, na miejscu okazuje sie ze jest brudna, przetarta albo wyglada tragicznie. Nie wiem dlaczego BMW robi takie skory - znajomemu w nowej 730Ld przy 70 tys skora na siedzieniu sie przetarla kompletnie. Na szczescie wymienil na nowy fotel tuz przed koncem gwarancji.

    740d to stary silnik, ma duzo mniejsza moc od V8 w benzynie, do tego to... diesel. Poza momentem nie ma nic do zaoferowania wedlug mnie. A jak padna 2 turbiny (kiedys to musi nastapic), zasyfia sie wtryski itp, to masz wydatki. Wydatki ktore rowniez wedlug mnie nie sa warte tego auta.

    N62 to natomiast majstersztyk i nowosc w swoich czasach. V8 z 2 vanosami i valvetroniciem daje rade i chodzi przy tym jak diesel - przy codziennej jezdzie obrotomierz trzyma sie 1200-1800 obrotow, jak szybiej chce ruszyc to podchodzi po 3000. Dopiero jak chcesz uzyc pelnej mocy, dajesz max i ja czujesz. Rewelacja. Moja uwaga - nie bierz 735i, bedziesz zalowal. TYLKO 745i.

    760i tez chcialbym miec, ale lubie czasami autem pojezdzic, a nie trzymac w serwisie, tak wiec na ta chwile zrezygnowalem :)

    Powodzenia w zakupach.

  2. #132
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    Cytat Zamieszczone przez kolonkos
    Witam ponownie, zainteresowała mnie pewna 7er.
    A mianowicie:
    http://otomoto.pl/bmw-740-individual...C10587863.html

    Co o niej sądzicie?
    W tym ogłoszeniu to jest kilka niejasności: data produkcji 2003 i całkowity lift, rejestracja prawie dwa lata później? No i silnik 4.0 333km??

    Jutro zamierzam zadzwonić i wypytać kolesia co i jak, bo raczej jest tam trochę błędów albo była klejona... Co sądzicie?

    Warto się zaintresować?
    Ten komis jest sredni ogolnie. Bylem tam kilka razy i samochodu od nich na pewno nie kupie.

    To jest auto z rocnika 2003, ktos sobie dorobil lift (mozna kupic gotowy zestaw od BMW za 2500 EUR). Moc tez tak podana w ciemno, to jest silnik 4.0d czyli 256 (czy cos kolo tego) koni, ewentualnie podrasowany, ale raczej stawiam na wyobraznie osoby wystawiajacej ogloszenie.

  3. #133
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Zodiac
    Ten komis jest sredni ogolnie. Bylem tam kilka razy i samochodu od nich na pewno nie kupie.
    potwierdzam w 100% a to bmw stoi tam koło roku czasu
    niby właściciela niby nie - gość kręcił ile wlazło
    skóra - hmm powiem tak oryginalna,z tym drewnem wygląda ładnie ale ogólnie jako kolor dla mnie za jaskrawe na limuzyne
    lift - tak jak pisze ZODIAC zrobił sobie - są już firmy co oferują taką zabawe za około 20.tys zł natomias powodu (realnego) robienia lifta to na pewno nie poznasz od właściciela ;D bo powie że ktoś sobie tak umyślił a jak było na prawde ???
    wypasik ma ładny ale cena moim zdaniem sporo przesadzona - ale komis musi zarobić
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #134
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    To za ok 80 tys co można trafić??
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  5. #135
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    Niewiele sensownych aut jest w tej cenie. Wiekszosc to trupy poskladane do kupy albo z rozwalonym zawieszeniem, silnikiem ledwo zipiacym. Ogladalem wiele aut w polszy, bardziej z ciekawosci, glownie w komisach, szkoda sobie zawracac nimi glowy. W de za taka kwote (z akcyza licząc) tez nic nie kupisz.

    Moim zdaniem najlepsza oferta to moja, no ale niektorzy moga stwierdzic, ze to subiektywna opinia ;)

  6. #136
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    To więc tak: Rozmawiałem przez telefon z kolesiem:
    Na pytanie że rok produkcji 2003 powiedział: tak to dlaczego pierwsza rejestracja jest 12/2004? To wytłumaczył że jest to indywidual i taki było okres oczekiwania??(hmm kłamstwo!) a po chwili że tyle czasu w salonie stała. Przecież ind... na życzenie klienta się robi... W opisie to 740L a w rzeczywistości 745Li... Natomiast jeśli chodzi o zakup to kupiona u Sikory i tam też według gościa była dokonana przeróbka. Cena podlega negocjacji ale jak to w komisie raczej o jakąś część tysiąca.
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  7. #137
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    Hmm ale ja nie nastawiam się na po lifcie za 80 tys tylko na przed.... W tej cenie raczej znajdę, tak?
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  8. #138
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    No tak, mowie o przedliftowych. Jak zerkalem ostatnio, to w DE ponizej 20 tys EUR za dobra sztuke nie schodza z rocznika 2003. Mowiono juz ze warto brac glownie 2003 marzec w gore (produkcja), bo starsze maja slaba elektronika (navi jest na CD, nie na DVD, latwo poznac po tym).

    Ten jest jeszcze fajny, ale jakos podejrzanie slabo opisany, noi shadow line - mnie shadow line nie pasuje do E65 przed liftem osobiscie.

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11112152

  9. #139
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    Wiesz co jeśli chodzi o to co zaproponowałeś to jakiś miesiąc temu była w wawie do sprzedania, cena 65 tys netto. Tutaj w moim temacie nawet poruszyłem temat jej. Jak dzwoniłem do kolesia do wawy to stwierdził że nie aktualne i się rozłączył.
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  10. #140
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    No chyba że w polsce są dwie identyczne....
    tutaj jest temat: http://forum.7er.pl/co-wybrac-e65-74...vt10829,60.htm
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •