Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: [elektryka] Błędy komputera na desce rozdzielczej ?

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    409
    BMW
    g11 740d xdrive
    Skąd
    Elbląg.Cork
    wieczorem dodam foty co i jak.

  2. #12

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    156
    BMW
    mk2
    Skąd
    Kraina deszczowców
    denerwujący mnie błąd o którym nic nie pisze nigdzie



    wiem że chodzi tu o instrukcje ale po co mam na nia patrzeć(odrazu móiw że świeci mi sie jeszcze bląd klockow ham zerwane przewody z czujników)

    oraz mam taki problem że czasami sam kasuje mi przebieg dzienny

  4. #14
    Było już na ten temat na forum. Ten komunikat odsyła Cię do instrukcji, aby ustalić sposób postępowania w przypadku wystąpienia określonej usterki.

  5. #15
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    czyli gdy wyskakuje ci błąd ze masz zużyte klocki wyskakuje zaraz ponim ten komunikat ,,betriebsanleits,, to normalne po każdym błędzie wyskoczy ci ten komunikat usuń pierwszy i wszystko będzie ok

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    557
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań
    Podczepie się do tematu - czy błąd zużytej okładziny hamulców kasuje się sam - czy trzeba jechać na kompa? Dodam, że zmieniałem hamulce tarcze i klocki z przodu i z tyłu. Czujniki też.

    Pozdrawiam,
    Marcin

  7. #17
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Po wymianie klocków i czujnika powinien zniknąć. Jeśli tak nie jest to sprawdź jeszcze raz czy czujniki są dobrze podłączone. Jeśli jest OK to spróbuj zaślepić miejsce gdzie podpina się czujnik (przód i tył) i sprawdzić w ten sposób czy czujniki, które kupiłeś są OK.

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Po wymianie klocków i czujnika na nowy (czujnik kosztuje 15-20pln i należy go wymieniać razem z klockami) błąd zużycia hamulców sam ma Ci zniknąć.
    Jeśli nie znika, to znaczy że albo masz kiepski czujnika, albo źle go włożyłeś, albo też po prostu masz przerwany obwód sprawdzania stanu okładzin.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    557
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań
    Okej, dzieki za info. Podjadę do warsztatu, gdzie zmieniałem tarcze i klocki, części rzucałem im sam na przód, na tył nie - może odpuścili sobie czujnik. Musze zapytać Waldusia ;)

    Pozdrawiam,
    Marcin

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    151
    BMW
    E32 740i
    Skąd
    Cieszyn
    Mam jedno pytanko, mianowicie podczas jazdy ni stąd ni zowąd komputer mi piknie i po kolei pokazuje komunikaty: rucklicht, abblendlicht, standlicht, bremslicht itp Wszystkie żaróweczki oczywiście świecą i nie wiem skąd te komunikaty?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •