Dziś doszedłem do wniosku że bardzo brakuje mi skórzanej tapicerki. Być może dlatego że dotąd żadne z moich poprzednich aut nie miało szmat, a być może dlatego że w mojej ocenie tak zacny samochód jak 7er nie może obyć się bez skór.

Tutaj nasuwa się kilka pytań. Na allegro rozpiętość cenowa dosyć szeroka, bo ceny wahają się ok 600-1200zł. Zależało by mi na skórach w naprawdę przyzwoitym (czyt. zadbanym) stanie, no i sprawnych technicznie, a jak wiadomo allegro ma tę wadę że kupujemy niemal w ciemno. Być może któryś z kolegów ma na sprzedaż komplet czarnych (bo nie chcę bawić się w zmianę tunelu itd) skórek i boczków?

Ponad to obecnie mam fotele z pompowaniem, ale bez wysuwanego podudzia i bez grzania. Chciał bym kupić fotele z podgrzewaniem i najchętniej łamaniem i tutaj pytanie czy będą one działać w mojej wersji, czy będą wymagane jakieś dodatkowe zakupy, czy jedynie przyciski do konsoli sterującej? Jeśli chodzi o tylną kanapę to dobrze by było aby miała elektrykę (grzanie nie koniecznie) i to samo pytanie, czy będzie działać poprawnie? Mój egzemplarz wyposażony jest też w pamięć i chciał bym aby ta pamięć również działała poprawnie po montażu nowych foteli.

Cena kupna kompletu to raz, czy ktoś orientuje się może ile mogą krzyczeć za montaż? Bo o ile boczki założę sam, to jednak fotele i kanapę wolał bym pozostawić fachowcom. Być może znajdzie się też po prostu ktoś gotów pomóc przy samodzielnym montażu?

Będę wdzięczny za wszelkie cenne wskazówki i uwagi dotyczące takie zabiegu.