Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Wątek: [ wnetrze] zamiana foteli, kanapy i boczków

  1. #11
    Z tego co widać na aukcji to sprzedawany jest cały komplet tapicerki (fotele, boczki, deska, konsola środkowa). Może i cena jest do przyjęcia ale jak ktoś potrzebuje cały zestaw ;) Chcesz same fotele i jeśli reszta gratów Ci jest nie potrzeba to chyba się nie dogadacie ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  2. #12
    Fotele od anglika przecież bardzo łatwo rozróżnić, tylko trzeba się schylić i zobaczyć, który fotel ma w siedzisku czujnik zajęcia fotela (dla poduszki powietrznej). Można jeszcze rozpoznać po ilości kabli dochodzacych do silnikóe sterujących ustawieniami, ale to nie zawsze jest pewny test.

  3. #13
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Chcesz same fotele i jeśli reszta gratów Ci jest nie potrzeba to chyba się nie dogadacie ;D
    Też tak myślę. Jednak ja wyraźnie napisałem czego oczekuje, czy raczej czego poszukuje. Kolega wyszedł z propozycją kupna od niego za wspomnianą już cenę 2,750zł, ja grzecznie podziękowałem, ale... to nie zakończyło dyskusji. Stąd właśnie zwracam się z pytaniem ile powinienem przeznaczyć na zakup foteli i skórek na boczki, aby były w przyzwoitym stanie? :P

  4. #14
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Fotele od anglika przecież bardzo łatwo rozróżnić, tylko trzeba się schylić i zobaczyć, który fotel ma w siedzisku czujnik zajęcia fotela (dla poduszki powietrznej)
    Podpowiesz gdzie tego szukać i jak wygląda?

  5. #15
    Jest to małe czarne, plastikowe pudełeczko, dostępne pod siedziskiem, w tylnej jego części.

  6. #16
    Napisz PW do kolegi Mięsny On ma piękny zestaw czarnych skór po liftowych miał to w wersji przed liftowej i wszystko hulało
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  7. #17
    Dokładnie, u Mięsnego osobiście przerabiałem wtyczki. U Komando przerabiałem wiązki, żeby fotele od angola pasowały do Europy z zachowaniem funkcjonalności. Dla chcącego nic trudnego. Tylko czas.

  8. #18
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Dokładnie, u Mięsnego osobiście przerabiałem wtyczki. U Komando przerabiałem wiązki, żeby fotele od angola pasowały do Europy z zachowaniem funkcjonalności. Dla chcącego nic trudnego. Tylko czas.
    No właśnie... tylko czas i dwa że pieniądze. Przerabianie instalacji to dodatkowe koszta, których można było by uniknąć kupując zestaw od wersji europejskiej.

    Cytat Zamieszczone przez -czarek-
    Napisz PW do kolegi Mięsny On ma piękny zestaw czarnych skór po liftowych miał to w wersji przed liftowej i wszystko hulało
    A czy kolega o którym wspominasz sprzedaje te fotele, że o nim wspominasz?

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    201
    BMW
    740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Witam

    Uważam kolego ginspirations że zachowałeś się nie w porządku ! Po pierwsze chciałem sprostować i NIE NACISKAŁEM NA NIKOGO NA ZAKUP JAKIEJKOLWIEK CZĘŚCI ODE MNIE, właściwie to Ty mnie namawiałeś, aby sprzedał Ci wnętrze za pół ceny bo ta jest DLA CIEBIE za wysoka. To co piszesz, jest zupełną nie prawdą. Chciałem wszystkim oznajmić, że cena podlega negocjacji i wszystko jest kwestią dogadania się, ale już widzę, że ginspirations ma z tym problem. ginspirations nie myśl, że mi zależy na twoich pieniądzach, bo kwota za tę tapicerkę jest mała w stosunku do wydatków jakie ponosi się mając takie auto.
    Chciałem też dodać abyś się nie wypowiadał na temat stanu części które sprzedaję. WIDZIAŁEŚ JE NA ŻYWO ??? No właśnie. Rozumiem, że ktoś może mieć częściowy brak czelności, ale są pewnie granice. Czy wiesz może co oznaczają wiadomości PW - są prywatne, a Ty wszystko wypisujesz publicznie, bez mojej zgody i dodatkowa są to informacje nie prawdziwe. Według mnie sprawą powinien zająć się administrator, gdyż jest to łamanie regulaminu !!!

    Kolego sylwekk jak masz zamiar rozpoznać fotele od anglika Twoim sposobem, mając tylko zdjęcia od góry ??, które przeważnie są na allegro ?

    Pozdrawiam

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez Marcin_BMW
    Kolego sylwekk jak masz zamiar rozpoznać fotele od anglika Twoim sposobem, mając tylko zdjęcia od góry ??, które przeważnie są na allegro ?
    A kto kupuje takie coś w ciemno?? Marcin_BMW, nie szukaj dziury w całym. Jak ktoś sprzedaje fotele, to trzeba zadać pytanie sprzedającemu, skąd pochodzą, aby móc podjąć odpowiednią decyzję. Kolejna sprawa, że zakup foteli od anglika nie przekreśla możliwości dostosowania wiązek, aby wszystko poprawnie funkcjonowało a przy tym wyglądało jak ori. Zapewniam Cię, że jest to wykonalne i wcale nie drogie, jak zasugerował ginspirations.

    Inna sprawa, że ujawnianie treści wiadomości prywatnych, bez wiedzy i zgody współautora rozmowy pomijając kwestie etycznie jest wykroczeniem przeciw zaakceptowanemu regulaminowi. Jeśli taki fakt ma miejsce, Marcin_BMW, powinieneś zgłosić to któremuś z żółtych kolegów.

    Tematu cen Twoich aukcji nie będę poruszał, gdyż są one sprawą pomiędzy Tobą a potencjalnym nabywcą. Towar jest wart tyle, ile klient chce za niego zapłacić.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •