Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Wątek: [E39] Condor i E39 540iA :))

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    ja miałem vulcangaru :) w E-34 nie jest zły ale to mój gust zielony to fajny kolorek a jazda 540iA rekompensuje prawie wszystko :)

    Tak jak condor napisał w V8 nie ma takich różnic jak w R6 z racji sporego dołu do tego kierownik manuala zawsze może dać ciała na starcie jak nie będzie przynajmniej raz w tygodniu trenował startów :)

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    464
    BMW
    e30 328
    Skąd
    Poznań
    auto fajne sam takie miałem tylko w manualu i nie piszcie mi że automat da rade bo nie da rady nie raz się ciekliśmy z kumplami na v-maxa i1/4 i automaty dostawały na pewno manualem można sobie powariować bokami itp bo automatem to ciężej ale ta zieleń jest wyjątkowa mnie się osobiście nie podoba ale autko jako całość naprawdę fajne mam nadzieję że nikogo nie uraziłem
    Gaz to śmierć a my nie chcemy uśmiercać naszych aut!!
    Bardzo Mądry Wybór

  3. #43
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Tak jak kolega Young pisze - auto ze wzgledu na konstrukcje skrzyni (duzo wieksza strata mocy jak przy manu) nie ma szans z manu nawet jak kierowca manu zaspi na starcie to i tak nadrobi, pomine jeszcze fakt duzo lepszej kontroli mocy auta ze skrzynia manualna.
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •