Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: Mega Drut Team przedstawia... BMW E39 540iA

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    518
    BMW
    accord :)
    Skąd
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    Nikoś co tu dużo pisać - zaje...sta robota, widać że profeska. Powiem tak, jak będe zmieniał moją instalkę a będę w przyszłym toku to na pewno udam się do Ciebie.
    co prawda to prawda..
    per aspera ad astra

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Nie bardzo rozumiem o co w tym temacie chodzi - o reklamę , o poklask czy o co ?

    Nic z tego nie rozumiem - jeżeli chciałeś pokazać jak założyć gaz to pasowało o tym napisać a nie klepać głupie texty o niutonometrach i innych bzdurach.

    O co chodzi z jakimś numerem części ? -> że niby sprzedawca części z aso który ma za zadanie zczytać numer z części i wklepać do etk i wydać klientowi miał się domyślić że tam jest lpg ?




    Ciekawi mnie od lat jedna sprawa - ciągłe propagowanie błędnego nawiercenia kolektora ...


    A jak chciałeś być perfekcjonistą to mogłeś wrzucić wtryski pod kolektor i nawiercić od "wewnętrznej" strony kolektora - wężyki by miały max 3cm długości a kolektor nawiercony symetrycznie.



    A tak to fajna fotorelacja i widać, że chociaż ty przy zakładaniu gazu używasz czegoś takiego jak ROZUM :D :D

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    ta tylko zmieść je pod kolektorem , a 3cm wężyki do wtryskiwaczach na listwie jest nie do osiągnięcia


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    No ok - potrzeba tyle wężyka żeby wszedł na dyszę i wkrętkę i zostało jeszcze ze 2 cm luzu , żeby miało co swobodnie pracować.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grześ73
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 728
    Skąd
    Warszawa/Ursynów
    Wszystko dobrze ale może byś i u mnie dokończył? :(

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Nie bardzo rozumiem o co w tym temacie chodzi - o reklamę , o poklask czy o co ?

    Nic z tego nie rozumiem - jeżeli chciałeś pokazać jak założyć gaz to pasowało o tym napisać a nie klepać głupie texty o niutonometrach i innych bzdurach.
    Od dawna się nad tym zastanawiam, ale sądziłem, że tylko ja zauważyłem.

    No cóż, przywykam powoli :)

    A zdjęć sporo, a nawet dużo. Do fotorelacji brakuje opisów, ale nadrobisz ;)

    Sporo jednak ludzi ma tak zamontowana instalację i jakoś się nie trzepie: Tak się prawidłowo montuje gaz :/
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    no dobra...a jak wymieniasz filtr fazy ciekłej?? mam identyko instalacje i mi to zajmuje 15min-20min niespieszac sie...

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    filtr fazy ciekłej 10 minut , wystarczy tylko odkręcić filtr oleju na 2 nakrętkach 10mm

    akurat dostęp do filtrów i regulacji reduktora jest zrobiony tak by się nie męczyć

    a jak coś to zdjęcie zderzaka w tym aucie to 7 minut , 2 śruby i 6 wkrętów :)


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  9. #19
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    filtr fazy ciekłej 10 minut , wystarczy tylko odkręcić filtr oleju na 2 nakrętkach 10mm

    akurat dostęp do filtrów i regulacji reduktora jest zrobiony tak by się nie męczyć

    a jak coś to zdjęcie zderzaka w tym aucie to 7 minut , 2 śruby i 6 wkrętów :)

    dzięki za pozdrowienia :]

    Mój ORIENT po 1850 km-ach też Cie pozdrawia

    buahaha
    Pewność na każdym kilometrze ...

  10. #20
    Instalacja jak instalacja... Skąd wiadomo, że ona jest dobrze założona?? Nikoś, czy to jest jakaś forma reklamy? Jeśli tak, to takie rzeczy na naszym forum są negocjowane z Zarządem.

    A tak poza powyższym, jeśli działa a condor jest zadowolony, to fajnie :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •