Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: [ tuning] zegary

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar maciek266
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    42
    BMW
    E38 4.4 manual E38 4.0 obecnie E46 2.0 będzie E65
    Skąd
    wołów

    [ tuning] zegary

    Witam wszystkich. Mam takie pytanie a mianowicie interesuje mnie czy jest taka opcja żeby podpiąć zegary do 7er od M-ki tzn czy podejdzie na tych trzech bodajże wtyczkach i czy rozmiarem nie różni się od zwykłych zegarów no czy będzie pasować idealnie zamiast starego, fabrycznego.

  2. #2
    Zegary jako takie podejdą. Mechanicznie są zgodne z serią e38, e39, e53. Pamiętaj, że zegary to swoisty "mózg" auta i wiele czynników od nich zależy. Na pewno koniecznie trzeba będzie dostosować VIN oraz zakodować je do Twojego auta, aby wskazania zgadzały się ze stanem faktycznym i żeby wszystko działało jak trzeba (obrotomierz, prędkościomierz, wskaźniki temperatury i paliwa, selektor biegów i inne).

  3. #3
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Chodzi Ci o całą obudowe czy o same tarcze zegarów? Od jakiej Mki chcesz to założyć?

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar maciek266
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    42
    BMW
    E38 4.4 manual E38 4.0 obecnie E46 2.0 będzie E65
    Skąd
    wołów
    myślałem o całym liczniku ale dosyć drogie są jak mi się uda to same tarcze chętnie bym gdzieś kupił. jeszcze jedno pytanko dzisiaj wstawiałem chromowane ringi do zegarów i nie wiem czy podczas wstawiania tego gadżetu coś popsułem, gdyż słabo świeci tzn słabym światłem wskaźnik temperatury na zewnątrz może jakaś żaróweczka tylko która ???

  5. #5
    Jak podświetlenie to żaróweczka padła. Są 4 sztuki. Wymień wszystkie a zapomnisz o problemie złego podświetlenia zegarów
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar maciek266
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    42
    BMW
    E38 4.4 manual E38 4.0 obecnie E46 2.0 będzie E65
    Skąd
    wołów
    mówisz że szlak trafił jedną, gdzie takie cuda dostane ?

  7. #7
    np. ASO....

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    np. ASO....
    Dokładnie, lub dobry sklep z elektronika, ale potrzebna stara na wzór. Drogo nie jest
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •