Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: zbiornik paliwa 750

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    27
    BMW
    e32 750
    Skąd
    włocławek

    zbiornik paliwa 750

    witam mam taki problemik ze paliwo wycieka mi ze zbiornika z pod opaski od spodu .i niewiem jak tą opaske zdjąc...prosze o podpowiedz.i czemu zbiornik chyba pękł pod opaską... a moze leci skąd indziej a zbiera sie pod opaską?i wrazie czego spawac czy mozna jakos zakleic?

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Spawac zbiornik-trochę ryzykowne. Chyba lepiej wymienięc na używany ale dobry

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Coś mi się wydaje że nie chciało ci się nawet wjechać na kanał i sprawdzić dokładnie?

    W dzisiejszych czasach "naprawa" baku jak dla mnie to druciarstwo. Klejenie czy spawanie baku to zabieg rodem z PRLu, w dzisiejszych czasach podzespoły z demontażu do tych aut mają ceny mniejsze niż tygodniowo zostawiasz na stacji benzynowej, skąd więc takie pomysły?
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    27
    BMW
    e32 750
    Skąd
    włocławek
    znaczy no klejenie i spawanie to ze 30zł a za caly bak ze 150 pewnie trzeba dac na srocie. i kupa roboty ze zdejmowaniem. no sam nie wiem. a jak tą opaske podtzymującą bak zdemontowac?

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    34
    BMW
    E32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez IVCIO
    znaczy no klejenie i spawanie to ze 30zł a za caly bak ze 150 pewnie trzeba dac na srocie. i kupa roboty ze zdejmowaniem. no sam nie wiem. a jak tą opaske podtzymującą bak zdemontowac?
    Czy ja z tej wypowiedzi dobrze zrozumiałem, że Ty chcesz spawać bak bez zdejmowania? 8/ :shock:

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    27
    BMW
    e32 750
    Skąd
    włocławek
    wiem ze to dziwne ale niestety tak....oczywiscie bak opróżniony wysuszony, i wyczyszczony od srodka.i od dolu sobie zaspawam.ewentualnie podgrzeje i zaleje cyną ze srebrem....a jak wybuchnie to jeden forumowicz mniej.ale bak chyba aluminiowy to jak niezakleje cyną to do spawania bede musiał zdjąc..........hm......

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    27
    BMW
    e32 750
    Skąd
    włocławek
    aha to jak z tą obejmą od czego zacząć?

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Dość nietypowe podejście... Wolisz mieć poklejony bak niż dołożyć parę groszy i założyć ori nie spawany nie naprawiany? Pomijając ryzyko spawania i ponownego wycieku..

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    dobry jesteś :D, umierać za 100zł, haha. Jedno Ci powiem, jak wybuchnie to Nagrodę Darwina 2009 masz w kieszeni. Pamiętaj, że opary benzyny bardzo łatwo wybuchają (szczególnie podczas spawania)

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez IVCIO
    oczywiscie bak opróżniony wysuszony, i wyczyszczony od srodka.i od dolu sobie zaspawam.
    Nie no bez takich
    A to jak chcesz go wyczyścić i wysuszyć od środka nie demontując? Wrzucając zapałke przez wlew paliwa?
    Dla swojego dobra nie kombinuj i jak nie chcesz się za to brać samemu to oddaj auto do mechanika. Niech zdemontuje cały bak i dopiero się za niego zabiera. Choć i tak skoro bak będzie zdemontowany to lepiej wsadzić sprawną i nieskorodowaną używkę.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •