Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: [Mechanika] Kopcenie

  1. #21
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Panowie z powagą proszę ...

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    110
    BMW
    730
    Skąd
    Kościan
    Cytat Zamieszczone przez Pietrek
    NIe chce mi sie komentowac niektorych postow ale to swiadczy tylko o inteligencji nie wiem kiedy konczyliscie szkoly ale czytanie ze zrozumieniem to bardzo ważna sprawa.Co do brania plynu chlodniczego nic glupszego nie mogliscie wymyslic ,nie mam zadnego masla ani nic ,wiem czym jezdze i zadnego remontu silnika nie musze robic bo chodzi jak igla, olej mi nie znika, jeszcze jakies wspaniale spostrzezenia ...
    Niestety, ale muszę to napisać - to właśnie świadczy o twojej inteligencji.

    Cytat Zamieszczone przez Pietrek
    Po 1 co maja bledy do czytania ze zrozumieniem .. Po 2 pytam bo podobno te forum jest od tego zeby pytac Po 3 na zdjeciu widac 2 takie same auta 2 takie same silniki i jeden nic nie wydala pary a moj daje jak szalony .I prosze nie pisac ze jakies tanie paliwo , jak ktos takie tankuje to nie znaczy ze kazdy tak postepuje .P.s Nie mialem na celu nikogo obrazać ale jak ktos mi wypisuje i bierze mnie za jakiegos tepaka w dziedzinie mechaniki to sory i nawet nie przeczyta co sie pisze i komentuje .Nie znam sie na ukladach wydechowych w autach dlatego zapytalem proste
    Błędne pisanie i czytanie źle napisanych postów ma bardzo wiele wspólnego ze zrozumieniem.
    Nikt nie napisał że jesteś tępakiem i nikt nie napisał że tankujesz najtańsze paliwo. Chodzi raczej o jakość paliwa której nigdy nie można być pewnym.

    Przypomnę Ci co napisałeś w pierwszym poście:
    Cytat Zamieszczone przez Pietrek
    Witam mam pytanie czym spowodowane jest nadmierne kopcenie mojego 4.4 widoczne na...
    Nic o płynach i oleju. Więc nie dziw się że takie mogą być przypuszczenia innych forumowiczów którzy odpowiadają nie widząc auta tylko z dobrej woli i koleżeństwa.

    "Pozdro"

  3. #23
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Po 2 pytam bo podobno te forum jest od tego zeby pytac Po 3 na zdjeciu widac 2 takie same auta 2 takie same silniki i jeden nic nie wydala pary a moj daje jak szalony .
    Jeżeli płyn chłodniczy oraz olej nie wymagają uzupełnienia to znaczy , że czas wymienic katalizator albo sprawdzić co poprzedni właściciel zrobił w tym temacie (może w środku pusto).
    Pić trzeba ! Jeść można !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •