Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [mechanika] Proszę o poradę w sprawie wymiany klocków przód

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    64

    [mechanika] Proszę o poradę w sprawie wymiany klocków przód

    witam,
    chcę wymienic i mam takie pytanie,czy będę musiał to jakoś w kompie wykasowac,czy sam złapie o co chodzi???jeżeli trzeba kasowac to jak?
    mam zamiar wstawic klocki ATE,ale moze ktoś ma większe doświadczenie z tymi klockami,tarcze ori.
    a i jescze jedno czy razem z klockami muszę wymienic czujnik???
    dzięki za pomoc i oczywiście pozdrowienia.
    x

  2. #2
    czujnik musisz wymienić. Nie ma siły

    Jeśli nie czujesz się na siłach, to nie wymieniaj samemu klocków. To chyba najważniejszy element w samochodzie więc potrzebne będzie wprawne oko i pewna ręka.

    Jak wymienisz klocki i czujnik, to daj znać - wytłumaczę Ci jak pokasowac to badziewie :)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #3
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    ale jezeli nie zeswiecila sie kontrolkazuzytych klockow to chyba czujnikow o ile sie nie myle to nie trzeba wymieniac...jest jeden w lewym kole chyba tak??
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    64
    nie pali się jeszcze kontrolka.ale przy okazji wymainy drążka kierowniczego,będę robił zbieżnośc,to wymienię i klocki bo pokazuje ,że za 5 tyś.km wymiana.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    36
    BMW
    e65 730d sport
    Skąd
    uk
    Czujnik to kawałek drucika więc nie jest taki drogi ,lepiej wymienić. A tak z ciekawości zapytam ile kosztuje komplet Tarcze i klocki?

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    64
    komplet nie wiem,ale klocki to przedział 200-500PLN.poza serwisem oczywiście.ATE kosztują około 500zł, zapewne jeszcze przed rabatem.

  7. #7
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    sam czujnik w FOTA koszt ok.55zl , a klocki zaplacilem ok.300zl firmy...Sylwek7 mi polecil jakis i te kupilem ;D ;D ;D ;D
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    64
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    czujnik musisz wymienić. Nie ma siły

    Jeśli nie czujesz się na siłach, to nie wymieniaj samemu klocków. To chyba najważniejszy element w samochodzie więc potrzebne będzie wprawne oko i pewna ręka.

    Jak wymienisz klocki i czujnik, to daj znać - wytłumaczę Ci jak pokasowac to badziewie :)
    to ja poproszę o ten opis jeżeli mozna,dzięki.
    pzdr.Coolx.

  9. #9
    To juz PW ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •