Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: [zawieszenie - układ kierowniczy e32] Myszkowanie i drgania

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Cychol
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    751
    BMW
    R 1200 RT
    Skąd
    się biorą dzieci?
    ciśnienie sprawdzałem przed drogą, kół co prawda nie wyważałem, ale przy nie wyważonych kołach to raczej drży tylko kierownica, a nie całe auto.
    Zacznę od tego środkowego drążka i skasowania luzu na przekładni, no i będę zakładał zimówki to pojadę wyważyć koła. Dzięki za wszystkie wskazówki... :)

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    35
    BMW
    e32 735
    Skąd
    ostrowiec sw.
    Sprawdź wachacze ja walczylem z tym spory czas i okazały się właśnie przyczyna takich drgań i drążek środkowy też do sprawdzenia.

  3. #13
    O zawieszeniu i mankamentach było naprawdę dużo na naszym forum. Chyba nie ma sensu po raz kolejny pisać o wahaczach, drążkach i innych elementach. Polecam natomiast weryfikację wszystkich elementów zawieszenia z użyciem prostych narzędzi typu łyżka (nie żadne tam wydumane szarpaki) i używanie opcji Szukaj.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    283
    BMW
    Polonez Caro
    Skąd
    Inobrynno
    Ja mialem uszkodzone elementy i je powymianialem: amory, wahacze, laczniki, gumy belki..

    Zauwazylem drgania.. u mnie drazek srodkowy, koncowki drazkow + przekladnia do wymiany ;) ktos niedbal o to..


    Opony mozesz wrzucic kolegi na chwile i sprawdzic czy bedzie to samo, u mnie jest to samo niezaleznie od opon..

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BOSS302
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    108
    BMW
    E32 - M60B30 '93
    Skąd
    Kraków
    Panowie szybkie pytanie, jakie polecilibyście końcówki drążków? Lemforder? Swag? a może Febi ?

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez Cychol
    (jestem zaskoczony ekonomicznością tego auta, ktoś faktycznie dobrze zmienił mu mapę wtrysku, bo średnia spalania wyszła 12,6 l/100km LPG)

    ......to chiba taka norma w trasie 11-13l/100 :P

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    156
    BMW
    mk2
    Skąd
    Kraina deszczowców
    e32maaaciek, mi ostatnio 13 na miejscu spaliła

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •