Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Podgrzewana tylna kanapa

  1. #21
    O Boże, tego to nie wiem,wiem, że jak włożysz wsteczny bieg, to zagłówki się schowają czyli zejdą na najniższe położenie a jak bieg do przodu, to mogą wrócić do ustawień na jakim były,ale z pasami??? to niech się wypowiedzą mądre głowy. :D

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez komando
    O Boże, tego to nie wiem,wiem, że jak włożysz wsteczny bieg, to zagłówki się schowają czyli zejdą na najniższe położenie a jak bieg do przodu, to mogą wrócić do ustawień na jakim były,ale z pasami??? to niech się wypowiedzą mądre głowy. :D
    Wiesław, nie wymyślaj.

    Zagłówki podnoszą się po zapięciu pasów (co jednoznacznie warunkuje konieczność zmiany klamr). Można je regulować w dół i w górę, ale po odpięciu pasa i tak same opadną na dół. Po ponownym zapięciu pasa powędrują do samej góry i zabawa od nowa.

    Cytat Zamieszczone przez komando
    odkręcasz mocowanie zagłówków
    Nic się nie odkręca tylko demontuje spinki od blokady ręcznej regulacji zagłówka, żeby się lekko przesuwał w prowadnicach. Pod prowadnicami są dwa otwory (mogą być zasłonięte matą głuszącą). Do tych otworów przykręca się siłowniki.

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    36
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    Słubice
    Witam.
    Dołożyłem elektryczne zagłówki i teraz pytanie.
    Po przekręceniu kluczyka zagłówki lecą na dół, jeden silniczek wyłącza się a drugi nadal pracuje (słychać jak buczy)
    Moje pytanie to gdzie leży problem? moduł?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •