Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Pytanie odnośnie intensywnego mycia lamp

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    49
    BMW
    e38 730D r00
    Skąd
    kalisz

    Pytanie odnośnie intensywnego mycia lamp

    Moje pytanie moze byc glupie ale naprawde nie wiem jak sie wlacza to mycie intensywne lam przednich moze mi podpowiecie sorrki za takie pytanie ale od tyg jestem posiadaczem 7er
    moje bmw to 1999r po lifcie 730d

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    147
    BMW
    ex 740iA '97, e46 320d '03, e61 535d '06, e46 320d '04, teraz e61 535d '04 Stage 3
    Skąd
    Łódź
    Tak jak masz uruchamianie spryskiwaczy szyby przedniej- do siebie, to jest też przycisk skierowany w stronę kierownicy i to właśnie jest intensywne mycie.
    Pozdrawiam

  3. #3
    krzyniuq, pomieszałeś dwa pojęcia. Intensywne mycie to dodatkowy zbiorniczek, a spryskiwacze lamp to dodatkowa pompka w zbiorniku zasadniczym. Spryskiwacze lamp włącza się tak jak spryskiwacze szyby, pociągając do siebie dźwignię wycieraczek. Włączają się one co kilka pociągnięć dźwigni (nie za każdym razem). Intensywne mycie włącza się przyciskiem na manetce wycieraczek (oznaczony literą "S").

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    49
    BMW
    e38 730D r00
    Skąd
    kalisz
    Dzieki wielkie Sylwekk za podpowiedz

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    201
    BMW
    740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Mycie lamp włącza się gdy włączamy mycie intensywne i dodatkowo za piątym razem mycia szyby przedniej.

    Pozdrawiam

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Marcin_BMW
    Mycie lamp włącza się gdy włączamy mycie intensywne i dodatkowo za piątym razem mycia szyby przedniej.

    Pozdrawiam
    Nieprawda
    Intensywne mycie nie ma nic wspólnego z lampami. No chyba że się myle :)



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    krzyniuq, pomieszałeś dwa pojęcia. Intensywne mycie to dodatkowy zbiorniczek, a spryskiwacze lamp to dodatkowa pompka w zbiorniku zasadniczym. Spryskiwacze lamp włącza się tak jak spryskiwacze szyby, pociągając do siebie dźwignię wycieraczek. Włączają się one co kilka pociągnięć dźwigni (nie za każdym razem). Intensywne mycie włącza się przyciskiem na manetce wycieraczek (oznaczony literą "S").
    I jako uzupełnienie dodam, że czas pobierania płynu ze zbiornika intensywnego mycia jest wprost zależny od czasu przytrzymania włącznika "S".

    Cytat Zamieszczone przez ROBERTO
    Nieprawda
    Intensywne mycie nie ma nic wspólnego z lampami. No chyba że się myle :)
    Intensywne mycie zawsze wyzwala wycieraczki i standardowy spryskiwacz, dlatego niezależnie, czy użyjemy klawisza "S" czy standardowego sposobu, od czasu do czasu włączy się mycie lamp (warunek - światła muszą by włączone).

  8. #8
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    (warunek - muszą by włączone)
    lampy??

  9. #9
    Poprawiłem.

  10. #10
    7ka
    Gość
    to by tlumaczylo wieczne napelnianie tego zbiornika,... ostatnio nie wylaczam swiatel a i lubie miec czysta szybe.. a wiec juz wszystko jasne :D

    swoja droga te spryskiwacze swiatel mega fajnie wyglada jak sie wlaczaja :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •