Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: problem z turbina e38 740d

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    4

    problem z turbina e38 740d

    witam wszystkich. mam BMW 740d e38. samochod ma przejechane 90.000 na100% wszystko super fajnie jezdzi tylko przy 3tys. obrotow turbiny sie wylaczaja. bylem na koputerze i mechanik stwierdzil ze jedna z turbin jest do wymiany albo regeneracji. wyczyscil kolektory i cos tam jeszcze ze to moglo byc przyczyna ale niestety nic nie pomoglo... prosze o jakies rady co dalej z tym robic??? szukam tez dobrego mechanika w okolicach krakowa.z gory dzieki i pozdrawiam

  2. #2
    Kolego pierwszy post i juz problem?

    Uszanuj nas i zajrzyj do działu przedstaw się
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    250
    BMW
    Porsche Cayenne Turbo S
    Skąd
    KOŁO

    Re: problem z turbina e38 740d

    Cytat Zamieszczone przez pawel740
    witam wszystkich. mam BMW 740d e38. samochod ma przejechane 90.000 na100% wszystko super fajnie jezdzi tylko przy 3tys. obrotow turbiny sie wylaczaja. bylem na koputerze i mechanik stwierdzil ze jedna z turbin jest do wymiany albo regeneracji. wyczyscil kolektory i cos tam jeszcze ze to moglo byc przyczyna ale niestety nic nie pomoglo... prosze o jakies rady co dalej z tym robic??? szukam tez dobrego mechanika w okolicach krakowa.z gory dzieki i pozdrawiam

    Witam kolege, też mam 740d, temat już przerabiałem, prawdopodobienstwo uszkodzenia turbin jest małe, przy tym co opisujesz na 99% masz walnięty nastawnik TURBINY, rzecz niedostępna i nie osiągalna, nowa występuje tylko z turbiną w komplecie( jakieś 8500zł), tak się składa że jeden posiadam i turbiny w razie w też, napisz kontakt PRYWATNĄ WIADOMOŚC . Pomogę jak moge.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •