Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Wątek: LPG - podgrzewanie elementów instalacji

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grześ73
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 728
    Skąd
    Warszawa/Ursynów
    Widziałem to na 220V - gdybym mieszkał w domu a nie bloku to może - już mam zakupione

    http://allegro.pl/item813456095_podg...5_dci_1_5.html

    coś takiego tylko nowe.
    Dziś znalazłem takie kwiatki, że przewody między wtryskiwaczami od gazu a kolektorem mają różną długość (duże różnice), ręce mi opadły - a miał być normalny warsztat od gazu. Może po wymianie na jednakowe przestaną się rozjeżdżać czasy wtrysku?
    Zobaczymy.

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    Grzesiu jak byś wrzucił zdjęcia jak został nawiercony kolektor to zobaczył byś ile osób by się zrzuciło


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  3. #43
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    37
    BMW
    E39
    Skąd
    Wawa
    Moze jestem jakis niepelnosprytny, ale po co grzac plyn w chlodnicy? Przeciez to jakas paranoja. Mi w 523iA, ktore przekazalem teraz papie, plyn rozgrzewal szybko, w 540iA jest jeszcze szybciej, tylko trzeba jechac a nie stac na parkingu i grzac. Zreszta w instrukcji jest napisane aby wsiasc i jechac a nie grzac na postoju. Jezeli jedziesz to w M52B28 plyn nagrzeje ci sie (do momentu kiedy z nawiewow bedzie lecialo cieple powietrze, nie do pionu) na odcinku od Wola Parku do skrzyzowania z Trasa Torunska (Prymasa). W 540iA jest tak juz w polowie tego odcinka. Nie wiem jaka to odleglosc dlatego tak opisuje. W 523iA gaz przelaczal mi sie w polowie tego odcinka, w 540iA wlacza sie miedzy pierwszymi a drugimi swiatlami. Jezeli jezdzisz krotsze odcinki to proponuje komunikacje miejska, bedzie naprawde taniej. Silniki w BMW bardzo dlugo utrzymuja cieplo jak sa juz nagrzane, dlatego przy ponownym odpalaniu przejscie na gaz nastepuje niemal od razu.
    "Ambition is a dream with a V8 engine."
    -- Elvis Presley

    "Are you ambitious or are you still dreaming, huh?"
    -- Condor ;P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •