Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Mercedes z takim przebiegiem,u nas nie do pomyślenia

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa

    Mercedes z takim przebiegiem,u nas nie do pomyślenia

    Gdyby to auto zostało sprowadzone do naszego kraju,już by pewnie miało 170 tyś km,a tu proszę i jeszcze nieźle się trzyma :
    http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vq3cfdbbrecc

  2. #2
    Dyskutowaliśmy chwilę na katowickim spocie na temat trwałości W124 i tym podobnych meroli. I jak bardzo byśmy nie lubili tej marki, to trzeba przyznać że te ich stare klekoty, o ile się o nie należycie dbało, to były nie do zajechania. Bańka czy dwie to żaden problem. Przynajmniej sprzedający nie usiłuje ukryć stanu faktycznego. Jeśli fura była regularnie serwisowana (oleje itd), to sam bym sobie wolał kupić takiego co ma milion i przejechać nim drugi niż brać coś, co ma niby 300tyś, a tak na prawde ma jeszcze jedynkę z przodu i przez ostatnie 7 lat nie widział serwisu :]
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #3
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Panowie ,mój TDS ma na liczniku prawie 430 tys ,ile ma naprawde nie wiem ,może ma i tyle co na liczniku ,a na cylindrach ma slady honowania w fabryce :)

  4. #4
    Jak się dba to się ma. Na lata. A o honowaniu nie chcę nawet słyszeć. Jak się zapytałem mechanika kiedy będą wyciągać z auta silnik do honowania to się mnie zapytał "a po co go wyciągać?" Nie wiedziałem czy go zastrzelić czy siekierą zaciupać :]
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Jak się dba to się ma. Na lata. A o honowaniu nie chcę nawet słyszeć. Jak się zapytałem mechanika kiedy będą wyciągać z auta silnik do honowania to się mnie zapytał "a po co go wyciągać?" Nie wiedziałem czy go zastrzelić czy siekierą zaciupać :]
    nie wiedzialem ze na codzien jestes uzbrojony po zeby ;D
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  6. #6
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez szwed_kaskader
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Jak się dba to się ma. Na lata. A o honowaniu nie chcę nawet słyszeć. Jak się zapytałem mechanika kiedy będą wyciągać z auta silnik do honowania to się mnie zapytał "a po co go wyciągać?" Nie wiedziałem czy go zastrzelić czy siekierą zaciupać :]
    nie wiedzialem ze na codzien jestes uzbrojony po zeby ;D
    . Na spocie nic nie zauważyłem ;D

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    A wracając do tematu, to kiedyś oglądałem dokument o pewnym taksiarzu z Aten i jego klekocie.

    Kupił merolka jak miał ok. 320kkm na liczniku, i jako taksówkarz w Grecji nakręcił nim....bagatela... do 4,2mln km.
    Auto w pełni sprawne oddał do jakiegoś tam muzeum motoryzacji w Atenach - co ciekawe moja koleżanka siedziała w tym aucie w owym muzeum.

    z kolei sąsiad mojego kolegi jeszcze w 98r. sprowadził z niemiec sobie "miecia" z przebiegiem 1.2mln, nakręcił nim ok. 300tys na (niestety) oleju opałowym, bo wtedy kosztował 30% tego co ON i sprzedał całekiem sprawnego.

    Więc mamy tu dowód, że kiedy poczciwe porządne fury robili jeszcze ludzie z pasją, a nie księgowi wysłużający się na chinolach, to i auta były, a nawet do tej pory są nie do zajechania.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  8. #8
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    nakręcił nim ok. 300tys na (niestety) oleju opałowym, bo wtedy kosztował 30% tego co ON i sprzedał całekiem sprawnego.
    Masz rację w tamtych latach olej opałowy był suchym i nieuszlachetnionym paliwem. Skoro gość jeździł i nie poszła mu pompa to znaczy, że wiedział jak to ugryźć i dodawał sam jakieś interesujące komponenty :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    (niestety) oleju opałowym, bo wtedy kosztował 30% tego co ON i sprzedał całekiem sprawnego.
    Masz rację w tamtych latach olej opałowy był suchym i nieuszlachetnionym paliwem. Skoro gość jeździł i nie poszła mu pompa to znaczy, że wiedział jak to ugryźć i dodawał sam jakieś interesujące komponenty :)
    W rzeczy samej - dodawał jakiegoś dodatku, ale już nie pamiętam co to było, w sumie mnóstwo ludzi jeździło na tym "czymś".
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  10. #10
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Do ojca mojego do pracy przyjeżdża koleś W124 200D(kiedyś auto mojego ojca) i w chwili obecnej ma 117tys(licznik dłuższy czas juz nie nabija km wiec ma za pewne więcej) przebiegu tyle że licznik kręci drugi raz czyli daje 1 117 000km :) Dodam że u nas też parę lat licznik nie chodził :hah: Generalnie auto w kiepskim stanie chodź nie tak dawno było całe malowane...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •