Cytat Zamieszczone przez krzyniuq
no właśnie tez tak myślałem dzisiaj do mnie przyjedzie elektronik wiec może już coś będę wiedział
Ja na 100% mam uwalone DSP. Podłączyłem inne i gra. Gościu w Pleszewie mi sprawdzał jak chcesz numer napisz mi na priv. Ugadaj się najpierw co do ceny bo ze mnie trochę zdarł.