Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Problem z głosem

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    49
    BMW
    e38 730D r00
    Skąd
    kalisz

    Problem z głosem

    Witam mianowicie mam problem z głosem w mojej 7er a zaczęło się to dziać powoli
    jak troszkę wiecej podglaszalem to chwilowo zanikał głos tak jak by wzmacniacz a dzisiaj chce włączyć radio a tu zero glosu na radiu na cd i tv prosze o pomoc

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    1
    Witam
    Mam ten sam problem, ale mysle ze to jest wina wzmacniacza.
    Tez szukam pomocy

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    49
    BMW
    e38 730D r00
    Skąd
    kalisz
    Radek730 jak coś znajdziesz to daj znać bo naprawdę już mnie to denerwuje cisza grobowa ;) ja już rozebrałem ta wykładzinę gdzie jest czytnik navi i zmieniarka no styki od wzmacniacza przeczyściłem noi nic jak coś znajdziesz lub zrobisz to proszę o podpowiedz noi oczywiście jak mi się uda zaraz będę ci pisał

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    Mi też przestało grać. Samo z siebie. Po podłączeniu do kompa nie widzi żadnych błędów. Jedyne co się stało prócz tego, ze nie ma głosu z monitora znikł napis z zakładką DSP. jakieś propozycje gdzie szukać przyczyny, albo jak dokładnie zdiagnozować problem. Jak śpiewam sam się nie mogę słuchać. ;))

  5. #5
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A

    Re: Problem z głosem

    Cytat Zamieszczone przez krzyniuq
    Witam mianowicie mam problem z głosem w mojej 7er a zaczęło się to dziać powoli
    jak troszkę wiecej podglaszalem to chwilowo zanikał głos tak jak by wzmacniacz a dzisiaj chce włączyć radio a tu zero glosu na radiu na cd i tv prosze o pomoc

    Podobne problemy mam ja i miał 7-ka :/

    Czworo z nas ma 730d ... przypadek ? :]:]:]
    Pewność na każdym kilometrze ...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38 740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    4
    ja mam 740 i mam to samo
    podmieniłem radio, wzmacniacz, tuner tv i ciągle cisza. zostały kable

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    49
    BMW
    e38 730D r00
    Skąd
    kalisz
    dzisiaj coś zacząłem grzebać przy tunerze tv tzn wyjąłem go rozebrałem zaczol na chwilkę grac no ale przestał chyba w nim leży przyczyna przeczyściłem wszystko denaturatem działało chwilkę i znów nic coś czytałem ze to końcówka mocy ale nie wiem jak ona wygląda jutro może podjadę do elektronika i może mi sprawdzi ten tuner tv a moze wiecie jak wygląda ta końcówka mocy ??

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    Cytat Zamieszczone przez krzyniuq
    dzisiaj coś zacząłem grzebać przy tunerze tv tzn wyjąłem go rozebrałem zaczol na chwilkę grac no ale przestał chyba w nim leży przyczyna przeczyściłem wszystko denaturatem działało chwilkę i znów nic coś czytałem ze to końcówka mocy ale nie wiem jak ona wygląda jutro może podjadę do elektronika i może mi sprawdzi ten tuner tv a moze wiecie jak wygląda ta końcówka mocy ??
    Końcówka mocy jest przykręcona za zmieniarką przychodzą do niej 3 wtyczki.Aby ja wyjąć trzeba niestety trochę poodkręcać. Kluczyk nr8 i do dzieła. Ja już tam szukałem ale... nadal nie gra. czekam na pomysły.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    49
    BMW
    e38 730D r00
    Skąd
    kalisz
    kurcze panowie musi byc jakies wyjcie:( bo ja juz jezdze dwa dni i mam tej ciszy dosyc naprawdę to jest denerwujące

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    I co nadal nic? Chyba trzeba będzie safari z malucha przełożyć.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •