Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [ wnetrze] Wieniec kierownicy.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów

    [ wnetrze] Wieniec kierownicy.

    Panowie mam pytanie czy kierownica przed i po lifcie roznia sie czyms ?? Nie chodzi mi tu o poduche bo polifcie jest z tego co wiem dwu-nabojowa. Mnie interesuje czy sam wieniec czyms sie rozni i czy jest mozliwosc zalozenia kiery przedliftowej do poliftowego auta ?

  2. #2
    Wielowypust jest taki sam. I na tym kończą się podobieństwa. W polifcie taśma jest zintegrowana z przełącznikami, w przedlifcie taśma jest dokręcana do kierownicy. Generalnie można coś próbować, ale bez pilnika się nie obejdzie.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    201
    BMW
    740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Przed wszystkim po "lifcie" czyli 4/99 weszły nowe poduszki i nowy klucz, do którego zrobiono nową stacyjkę, która nie będzie pasować do taśmy starego typu. Więc nie wiem czy pilnik coś pomoże :)

    Pozdrawiam

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez Marcin_BMW
    Przed wszystkim po "lifcie" czyli 4/99 weszły nowe poduszki i nowy klucz, do którego zrobiono nową stacyjkę, która nie będzie pasować do taśmy starego typu. Więc nie wiem czy pilnik coś pomoże :)

    Pozdrawiam
    Uwierz mi, że pilnik może zdziałać cuda ;D ;D ;D

    A tak poważnie ja mam u siebie w przedlifcie kierownicę poliftową. Podobnie ma -czarek-, którego przeróbka była inspiracją dla mnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •