Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: problem z rozruchem

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    8

    problem z rozruchem

    Witam Kolegów.Mam problem w E65 3 litrowym dieslu z rozruchem gdy silnik jest ciepły lub gorący.co to może być? Mam wrażenie że jest coraz gorzej. Jak silnik jest zimny lub wystudzony to pali natychmiast.Czy któryś z Kolegów miał taki problem?pozdrawiam

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Najpierw przeczytaj dokładnie pkt 5 z regulaminu ( i zastosuj ) - Dopiero wtedy oczekuj odpowiedzi ...

  3. #3
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Ja myślałem, że ten problem na zawsze został już w erze TDSa
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    8
    Przepraszam już to nadrobiłem. zwykłe niedopatrzenie

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    23
    BMW
    f01 740dx
    Skąd
    Gdynia
    Ja w swoim 740D miałem podobny problem i zimny palił lepiej niż rozgrzany,ale w końcu odmówił współpracy. Okazało się że padł rozrusznik a dokładnie spalił się w nim wirnik.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    55
    BMW
    740d e65, 740d M f01
    Skąd
    Opolskie
    Z moim egzemplarzem jest podobnie, pali jakby odrobinę za długo. na zimnym szybciej, ciepły wolniej.
    Z wiarygodnych źródeł uzyskałem informację, iż chodzi tutaj o pompę paliwa i komputer sterujący który nie uwzględnia zużycia silnika i innych podzespołów automatycznie zwiększając wstępną dawkę paliwa przy rozruchu.
    Uaktualnienie softu bądź zwiększeniem dawki zajmują się przede wszystkim warsztaty prowadzące chiptuning, w Opolu mam tuning44.pl, który zadeklarował się iż poradzi sobie z tym problemem.
    By the way macie jakieś opinie dot. ww warsztatu?

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    8
    Witam. Po trudach i przysłowiowej "siarze" przy odpalaniu np pod hipermarketem wkońcu całkowicie auto odmówiło posłuszeństwa w Międzyzdrojach.Pozostała laweta i auto zastępcze.Potem u mechanika werdykt: PADŁY WSZYSTKIE WTRYSKI. Zostały aktualnie zregenerowane i auto odpala na dotyk.Także zagadka została rozwiązana

  8. #8
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    A jaki byl koszt regeneracji?
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    8
    Koszt regeneracji to bodajże 400 lub 450pln za sztukę.Cała operacja kosztowała mnie 2900pln.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    55
    BMW
    740d e65, 740d M f01
    Skąd
    Opolskie
    U mnie było identycznie, zregenerowałem wtryski bo były już naprawdę kiepskie i wszystko się poprawiło- jak ręką odjął:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •