Zamieszczone przez Cychol Zamieszczone przez JACEKK. BRAK POLSKICH ZNAKOW W MOICH POSTACH SPOWODOWANY PROBLEMAMI TECHNICZNYMI(CO ROBIC, MAM PROBLEM POMOCY ) ...wyłącz capslooka używaj alta... :hah: na zadnym przycisku na moich laptopie nie pisze capslock co robic, pomocy
Zasady na forum