Cytat Zamieszczone przez Cychol
Cytat Zamieszczone przez JACEKK.
BRAK POLSKICH ZNAKOW W MOICH POSTACH SPOWODOWANY PROBLEMAMI TECHNICZNYMI(CO ROBIC, MAM PROBLEM POMOCY )
...wyłącz capslooka używaj alta... :hah:
na zadnym przycisku na moich laptopie nie pisze capslock
co robic, pomocy