Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: [ elektryka] fotele elektryczne

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    no to się podepnę do tematu. wstawiłem do mojego 7er el.fotele a nie wstawiłem właśnie pamięci, a nie ukrywam chciałbym ją mieć, dostęp do części od pamięci nadal mam co bym musiał zrobić aby ją uruchomić??
    pozdrawiam :)

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez Vitek_Słupsk
    no to się podepnę do tematu. wstawiłem do mojego 7er el.fotele a nie wstawiłem właśnie pamięci, a nie ukrywam chciałbym ją mieć, dostęp do części od pamięci nadal mam co bym musiał zrobić aby ją uruchomić??
    Podłączyć przycisk od pamięci do modułu z drzwiach. Jeśli moduł jest przystosowany do obsługi pamięci fotela (i lusterek) to ruszy "z kopyta". Jeśłi nie jest, trzeba zmienić na właściwy.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    no akurat moduł w drzwiach zmieniłem na ten co był z fotelami z pamięcią, bo mój się rozwalił, tylko teraz pytanie czy w moich drzwiach mam instalacje do pamięci i czy to pójdzie mi skoro fotele mam od anglika??
    pozdrawiam :)

  4. #14
    Jak podłączysz klawisz, to będziesz zapamiętywał ustawienia fotela pasażera.

  5. #15
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Myślałem że będzie większa tragedia z tą pamięcią jeżeli dobrze rozumiem to wystarczy wymienić instalację z drzwi i centralkę najlepiej z auta z którego kupię fotele i nie trzeba prowadzić dodatkowych kabli przez przelotkę z drzwi do słupka i dalej, a i lewe drzwi lewy fotel, prawe drzwi prawy fotel jak kupię i zamontuję to się pochwalę dzięki za pomoc.....

  6. #16
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Kupiłem już fotele el. w komplecie z wiązką el. drzwi lewe i prawe + modół drzwi prawe ponieważ w lewych modółem jest zespół wyłączników szyb włącznie ze składanymi lusterkami, wymieniłem wiązki w drzwiach lewe i prawe założyłem fotele elektryka działa ale pamięć już nie czy muszę wymienić jeszcze wiązkę z fotela ponieważ w wiązce lewego fotela mam kable do air bag 2x podgrzewania 2x i zasilanie grube 2x, a wiązka prawego co dziwne jest airbag 2x podgrzewanie 2x zasilanie grube 2x i jeszcze jakieś cienkie 3x, auto mam europejskie i dziwne są te wiązki, powinno być na odwrót że więcej kabli powinno być w lewym a nie w prawym fotelu jak jest u mnie czy ktoś wie co mam począć, może da się podmienić lewą na prawą i będzię ok tylko czy te 3 przewody więcej wystarczy do pamięci?
    będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi.....

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    a te 3 więcej przewody to nie są od maty zajęcia fotela pasażera??
    pozdrawiam :)

  8. #18
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Cytat Zamieszczone przez Vitek_Słupsk
    a te 3 więcej przewody to nie są od maty zajęcia fotela pasażera??
    nie mam pojęcia od czego one są w każdym razie nie ma ich w fotelu kierowcy i nie wiem jak to ugryść....

  9. #19
    lockbud, kupiłeś fotele od wersji angielskiej?? Jeśli tak, to oczywistym jest, że wiązki tych foteli się różnią i są dokładnie pozamieniane stronami.

  10. #20
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    fotele i wiązki są na 100% z europejczyka zmieniałem wiązki tylko w drzwiach a od słupka do fotela nic nie zmieniałem zostało to co miałem i dlatego się dziwie dlaczego instalacja od słupka do fotela jest inna po lewej i prawej stronie a auto też europejskie tylko nie wiem czy da się zmienic bezproblemowo te wiązki od fotela do słupka przynajmniej lewego do tej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •