Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: wkrecajaca gra

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska

    wkrecajaca gra

    http://www.travian.pl/index.php czy ktos z forumowiczow ma konto na ktoryms serwerze? ja gram kilka miesiecy i coraz bardziej mnie to wciaga.
    P.P.K.K

  2. #2
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Psychiczna gra z ktorej aby sie calkowicie wycofac potrzebne jest wsparcie lekarzy to PLEMIONA! Gra z tego gatunku co Travian ale prostrza (niby) w plemionach grac nalezy miesiacami, 24h na dobe :D jest to gra bardziej strategiczna i chyba najbardziej zespolowa gra jaka kiedy kolwiek powstala! Zaawansowani gracze spia na plemiennych forach godzinami debatujac i knujac, BA wiekszosc ma do siebie telefony w razie W.

    Osobiscie prosze nie grac w te gry bo wciagaja bez reszty mimo swojej banalnosci a nie chce stracic kolegow z frum ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Odradzam także Ogame ... 3 lata gram i nadal nie mogę przestać .

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Odradzam także Ogame
    Hmm.... W sumie chyba nie rozumiem tego typu rozrywki.... Kumple w robocie mocno się tym jarali, ale na dłuższą metę jest to po prostu nudne....

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Odradzam także Ogame
    Hmm.... W sumie chyba nie rozumiem tego typu rozrywki.... Kumple w robocie mocno się tym jarali, ale na dłuższą metę jest to po prostu nudne....
    Jest nudne ale i wciągające ... ciężko z tym skończyć ...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    chore zaczyna być, gdy ustawiacie budzik 2, 3 razy w nocy, żeby wysłać atak albo coś tam innego... :D Po prostu te gry z niczego potrafią nieźle zamotać w głowach... :D

    Te sojusze, telefony dopełniają całości... i o to chodzi w tych grach. Dobre dla samotnych :P

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    co do sojuszy to jestem w jednym i nie mam telefonow do nikogo a uwierzcie ze duzo sie dzieje. 8 godzin w pracy leci nie wiadomo kiedy. moze stworzymy swoj sojusz 7er i bedziemy wymiatac inne fora
    P.P.K.K

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Mi wystarczy jak moi szwagry w to grają od.....odkąd się to pojawiło.

    Dla mnie to przegięcie, nie polecam się w to zbytnio wciągać :razz: i nie trzeba być samotnym by w tym siedzieć dniami i nocami (szwagier swoją dziewczynę w to wciągnął - już po niej)




    są lepsze rzeczy w życiu.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  9. #9
    Jako ex-hardcorowy gracz w pełni się zgadzam. Trza z tym uważać jak z każdym innym nałogiem bo wciąga skutecznie i jak ktoś ma słaby charakter to po nim ^^.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •