Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [mechanika] Padlo mi 6 garów z 12 pomocy

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    11

    [mechanika] Padlo mi 6 garów z 12 pomocy

    A wiec nie tak dawno temu jechalem moja 7mka nie katujaj jej nic poprostu plynac po drodze nagle jak by ktos odlaczyl mi silnik od zasilania ledwo co do turalem sie do domu natomiast po ogledzinach silnika przez mechanika nic nie wyniklo wtryski sa ok paliwo podaje iskra jest cisnienie tez mechanik wspomnial ze to moze byc czujnik polozenia walu.Moja bumma to e32 z 1990r wersja shadow line 750i niedawno wymieniane uszczelki pod pokrywa zaworow bo poprzedni wlsciciel zaniedbal to i sobie olej ciknol i jest zalana swiezym olejem 10w40 prosze o pomoc co moze byc przyczyna auto normalnie odpala lecz niechodzi polowa silnika .

  2. #2
    Pierwsza sprawa to dział przedstaw się.

    działaj szybko bo w końcu jakiś mod zamknie temat i pasek przyklepie ;)

    Odpowiedź raczej się znajdzie ;D
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #3
    Kolego xfabiox, wróć do regulaminu, przeczytaj co zaakceptowałeś i wykonaj postanowienie pkt 5.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    27
    BMW
    e32 750
    Skąd
    włocławek
    ja maiłem ten sam problem i okazalo sie przypadkiem ze jednej przeplywce wurwalo mi filtr i zatrzymalo sie na takiej siatce w przeplywce.i jeszcze taka szmate mi zaciągnelo.dolot zapchany calkowicie .chcialem juz pąpy wymieniac i przypadkiem grzebiąc przy kopułce zlukalem co sie stało.moze cos takiego u ciebie.....hm....

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez IVCIO
    ...okazalo sie przypadkiem ze jednej przeplywce wurwalo mi filtr...
    Markowe filtry powietrza :/

    Tylko tanie wino jest dobre. Bo jest tanie
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    27
    BMW
    e32 750
    Skąd
    włocławek
    co racja to racja...promocja byla na filtry wtedy he

  7. #7
    a obie pompy paliwa działają? przepływki obie oki? przepustnice? może bezpiecznik od jednej z pomp... zamienic komputery miejscami....

  8. #8
    rajkonkret - aleś kotleta odgrzał!!dobry kwartał upłynął od ostatniego posta - choc fakt - nie znamy co się z wozem podziało :/
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    107
    BMW
    BMW 750 IL e38
    Skąd
    Rajcza
    jeśli padł jeden czujnik położenia wału to jest opcja ze silnik pójdzie na 6 garów tak samo mogła paść przepustnica lub sterownik w przypadku v12 gdzie mamy 5 kompów które ze sobą współgrają i 10 kilometrów kabli przyczyn może być milion podstawa do podpiąć auto do kompa ale nie u jakiegoś antka szpeca tylko w jakiej porządnej firmie np w boschu lub aso gdzie maja odpowiedni do tego sprzęt . Mi kiedyś przepaliła się ścieżka w zegarach od kontrolki EML i silnik sie wkręcał tylko do 2 tys obr auto mi stało 7 miechów było przy nim chyba dwudziestu macherów i nawet w ASO rozłożyli ręce dopiero jak wytargałem całą wiązkę i sprawdzałem kabel po kablu i ścieżka po ścieżce wyszło szydło z worka ale w twoim przypadku to raczej jakaś duperela która będzie łatwo wykryć ..
    Kubeł750

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •