Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: ZŁODZIEJE Z UBEZPIECZALNI A WARTOSC POJAZDU

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    185

    ZŁODZIEJE Z UBEZPIECZALNI A WARTOSC POJAZDU

    ILE WG WAS WARTE JEST E38 730i z 1995 roku z gazem, alu 19 cali, ksenon, skora, navi, przebieg na liczniku ok 200tys......

    otoz wg-
    HDI - 9800zl

    na tyle wyceniono wartosc e38 mojego kolego ktoremu na pasach wjechal w tyl fiat ducato i doszczetnie skasowal

    proponuja wyplate 70 procent tej kwoty i zostawienie wraku



    wiec desperat zaatakowal z drugiej strony, placil za nie od zawsze ac w pzu, i pomyslal bierzemy z AC!!!

    skladke ac placil we wrzesniu i dla pzu byla ona warta jakies 23 tys zl

    a 3 dni temu wycenili ja na 10500.......

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    :) i czemu się tu dziwić. Nic nowego kolego nie napisałeś. Współczuję koledze szczerze. Ja bym nie odpuścił po pierwsze rzeczoznawca i jak to nie pomoże to sprawe do sądu bym oddał. Wiem że to strasznie upierdliwe ganiać po sądach ale oni o tym wiedzą że większośc ludzi odpuszcza. Jak wszyscy będa odpuszczać to będą dalej wszystkich rysować.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    185
    najlepiej dac cwaniaczkowi z ubezpieczalni 9 tysi i kazac kupic e38 z gazem i alu w dobrym stanie
    jak nie kupi to w ŁEB

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Dla mnie audi b4 warte w 2000r jakieś 18 tys.wycenili na 7500 zł przy kolizji jak się ze śmieciarką spotkałem.Pamiętam że pierwsze moje słowa były takie żeby pan szanowny mi znalazł w takiej cenie takie auto to wezmę ile będzie miał.Też się sądowałem,lataniny było co niemiara ale się opłaciło.Już nie pamiętam ile to trwało w każdym bądź razie nie krótko.To był mój jedyny raz i widzę że przez prawie dziesięć lat nic się nie zmieniło chyba że na gorsze.
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  5. #5
    Dokładnie tak jak mówi Volumax, rzeczoznawca a potem sąd. Standardowa procedura, jaką podążają zakłady ubezpieczeniowe. A sądy nie gryzą. I swoje, choć po czasie na pewno się odzyska, szczególnie mając AC.

  6. #6
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    i ja dlatego na wszelki wypadek oplacam DAS
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  7. #7
    Święte słowa, DAS ratuje życie, a koszt niewielki. Niestety tak to już jest z wyceną aut. Mi wycenili na 36 tyś, a musiałem mieć w papierach conajmniej 40, więc wpisali że mam wersję L7 :] A swoją drogą fajnie że dla nich L7 z 2000r jest warta 44tyś, bo na rynku takie cudo to tak w przedziale 150-200tyś...
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  8. #8
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Co to jest DAS? :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  9. #9
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    coboss,

    google prawde powie

    http://www.das.pl/doc.php

    ogolnie juz raz z nich korzystalem i sa ok
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  10. #10
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    :medit: :medit: ile to kosztuje i jak działa na ubezpieczalnie?
    Chodzi mi o to, że jak Ci złodzieje mają świadomość tego, że posiadasz DAS to zupełnie inaczej podchodzą do sprawy i od razu wyceniają wszystko tak jak się należy?
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •