Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Witam fanów serii 7

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa

    Witam fanów serii 7

    Jako że kultura nakazuje się przywitać i powiedzieć dwa, trzy słowa słowa o sobie, tak też uczynię.

    Nazywam się Mateusz, mieszkam i pochodzę z Warszawy (ale pracuję w Toruniu) i od blisko 3 miesięcy jestem właścicielem E38 740iA 4.4 z 98' (przed liftem) w wersji INDIVIDUAL, z przebiegiem 209tyś km (prawdopodobnie autentyczny z racji poparcia wpisami z książki i historią z BMW Łomianki). Długo poszukiwałem sprawnej i zadbanej E38, a że za cel postawiłem nie starsze jak 98 i 4.4, albo 5.4 to sprawa była jeszcze trudniejsza. W końcu po kilku miesiącach wertowania ogłoszeń i oglądania padlin znalazłem swoją siódemkę. Auto od drugiego właściciela, w rękach od 2002', oryginalna książka serwisowa (uzupełniana na bieżąco), serwis głównie autoryzowanym serwisie - Łomianki k. Warszawy... ogólnie w naprawdę przyzwoitym stanie technicznym i idealnym wizualnie. Żaden element nie lakierowany, szyby oryginalne - niemal cud. Oczywiście nie obyło się bez pakietu startowego ale i ten bez większych tragedii...

    Wersja wyposażenia mojej siódemki może nie jest najbogatsza, ale za to jest wyjątkowo zadbana, no i chyba nietypowa nawet jak na INDIVIDUAL. Tak więc mamy Nawigację, TV, Telefon, zmieniarkę, klimatyzacja dwustrefowa, 12x Airbag, grubsze szyby, elektryka foteli (włącznie z łamaniem, oraz zagłówki - chyba pełna), szyberdach, czujniki parkowania tył i przód, czujnik deszczu, elektryczne, składane lusterka obniżające się przy parkowaniu, ogrzewanie postojowe i klimatyzacja z timerem włączania, pamięć foteli, skrzynia steptronic, otwieranie i zamykanie bagażnika z pilota, domykanie drzwi, szyb i szyberdachu również z pilota. Poprzedni właściciel dorzucił jeszcze sprzęt audio i video umożliwiający odtwarzanie filmów DVD z płyt i gwizdka, oraz konsole do gier. Do szczęścia chyba brakuje mi tylko skóry (łatwiejsza w czyszczeniu) i podgrzewanych foteli, z tym że to już taki mój prywatny kaprys.

    Uff, to by było chyba na tyle... ;)

    Wkradł się błąd... żona mnie poprawiła. Jest oczywiście 10 poduszek, nie 12 :oops:

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Witam :)

    Piękny opis i proszę pokaż film , zdjęcia cokolwiek na temat domykania drzwi.

    Czekam z niecierpliwością :>

  3. #3
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Witam

    czekam z niecierpliwością na foty :]
    Pewność na każdym kilometrze ...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    189
    BMW
    BMW
    Skąd
    Polska
    Witam i ja :)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar MCGUMA
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    616
    BMW
    e32 735i, e46 318, ex(e30 325i touring, e30 325i coupe, e30 318 sedan, )
    Skąd
    Mielno/Koszalin
    witam,wrzucaj jakieś foto :D
    Jest e32 7xx,E30 325i 24v swap na e30 335i :) i sprzedane :(

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    71
    witam i pozdrawiam :D

  7. #7
    Witam, zapowiada się fajnie, pochwal się fotkami nabytku.

  8. #8
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Witam Serdecznie :)
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  9. #9
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    Bardzo chciał bym się pochwalić (choć zrobiłem raptem kilka zdjęć), ale chyba jest jakiś mały problem, bo gdy próbuje wrzucić zdjęcia wyświetla mi komunikat "limit transferu dla tego forum został wyczerpany - skontaktuj się z administratorem". Jeśli któryś z kolegów był by tak miły i podpowiedział mi w jaki sposób mogę dodać zdjęcia to byłbym wdzięczny ;)

  10. #10
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    Piękny opis i proszę pokaż film , zdjęcia cokolwiek na temat domykania drzwi.
    Nie dysponuję kamerą także nie mam jak wrzucić filmu. Sam byłem lekko zaskoczony domykaniem szyb, szyberdachu etc. Myślałem że jest tylko domykanie klapy bagażnika... a tu miłe zaskoczenie podczas oględzin. Poprzedni właściciel twierdził że to wyposażenie fabryczne?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •