Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Szukam e 32

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    72

    Szukam e 32

    Witam

    Tak więc dojrzałem już 2-gi raz do kupna 7-ki. Jedną już miałem kilka lat temu, kupiłem za psie pieniądze 1200 zł jeżdżącą ale korozja podwozia i wybite zawieszenie było na maxa! W połowie prac remontowych sprzedałem.

    Kolejne e32 planuję nabyć tak do wiosny. Silnik 3l do 4l, kolor ciemny reszta bez znaczenia ważne żeby korozji nie było i żeby właściciel był rozsądny. Raczej nie chcę auta od kogoś kto śmiga rok dwa i sprzedaje, zajeżdżone niedoinwestowane auto i to jeszcze po kilku właścicielach co to samo robili. Interesuje mnie raczej klasyczny wygląd bez udziwnień i własnych inwencji, może być z gazem.
    Zakładam że przez kilka miesięcy ktoś z forum poczuje potrzebę sprzedania swojej e 32 i kupcem będę ja. Cena którą chcę przeznaczyć to ok 5 tys. Wiem że to mało, jednak jestem przekonany że to wykonalne ;)

    Pozdrawiam i proszę o ew. namiary na sprzedających.

    Co powiecie o tej ofercie?
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10460371

  2. #2
    Vip Vip Awatar Mariusz735i
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    397
    BMW
    E38 740iA, było E32 735i
    Skąd
    Cyców, lubelskie
    Mi się bardzo podoba... ale na zdjęciach :D Czarna, wersja Shadow, czarne skóry, silnik 3.5. moje ulubione połączenie. Kiedyś sobie taką piękność kupię, choćby po to żeby po prostu mieć. Szkoda, że ta jest tak zaniedbana i tyle jest w niej do roboty, ale i cena nie wygórowana. :D Choć oczywiście koniecznie trzeba ją dobrze obejrzeć.
    Pozdro

  3. #3
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz735i
    Szkoda, że ta jest tak zaniedbana i tyle jest w niej do roboty
    Cenna uwaga ;)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    76
    BMW
    735
    Skąd
    Kace
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz735i
    Szkoda, że ta jest tak zaniedbana i tyle jest w niej do roboty
    A to ciekawe czemu kolega jest takiego zdania bo ze zdjęć zbyt wiele wywnioskować się nie da.. No chyba, ze sugerowałeś się cena bo faktycznie za te pieniądze nie można się spodziewać "perełki".

    Co do pytania czy warta jest uwagi to myślę że jak najbardziej.Autko ładnie się prezentuje.
    Jestem na 99% pewny, że brakuje jej halogenów.Prawy bok auta wygląda ładnie i prosto.Drugiego niestety nie widać...
    Wnętrze ładne - standard w postaci skóry ze starszych modeli, która niestety BĘDZIE twarda i BĘDZIE popękana...

    Ja na Twoim miejscu pojechałbym ją obejrzeć i sprawdził co tam działa wewnątrz a co nie.Posłuchaj czy zawias faktycznie jest ok i jak pracuje motor.Jak bedzie ok to za taką kase można spokojnie powiedzieć że mamy kolejne ładne (aczkolwiek potrzebujące dopieszczenia) e32 na forum.

    Pozdrawiam

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Przyznam się że co jakiś czas przeglądam oferty na allegro/otomoto - również na nią zwróciłem uwagę, nie tylko dlatego że jest z Bolesławca, ale przede wszystkim dlatego że fotki dobrze się prezentują. Myślałem nawet o próbie zamiany na moją 750 [taka zmiana zabawki]

    Po Bolesławcu jeździ kilka E32 i tej konkretnej nie widziałem, a zwracam na nie wszystkie uwagę, ale po foto wiem gdzie stoi i pewnie na nią luknę jeśli będzie tam stała akurat wtedy kiedy będę przejeżdżał :]

    Twierdzicie że zaniedbana... są duperelki do zrobienia, ja tam nie widzę ręki rzeźnika czy śmieciarza, a że autko lata swoje ma to i uważam że przy tym co "do zrobienia" cena jest przystępna.

    @Immeth - podjedź, zobaczymy ją razem :D
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  6. #6
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez amato
    Twierdzicie że zaniedbana...
    Jak by w mojej tak wnętrze wyglądało to chyba bym się załamał.Skóra już zmęczona.Myślę że będzie tylko trochę w lepszym stanie od tej co miałeś za 1200zl

    Te przyciemnione szyby domową metodą dobrze o aucie nie świadczą.Skoro właściciela nie stać na to żeby przyciemnić szyby to wątpię żeby tam było "zdrowe" zawieszenie"

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    76
    BMW
    735
    Skąd
    Kace
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    ]Skoro właściciela nie stać .....
    Trochę takie wróżenie z fusów..

    Równie dobrze można stwierdzić, że właściciel jest fanem serii 7 bo z "upiększeń" zdecydował się jedynie na niższy zawias, ciemniejsze szyby i czerwoną tylną lampe co akurat moim zdaniem wygląda na wersji shadow line jak najbardziej OK.

    Ale to nadal tylko wróżenie z fusów..

    Jakby kolega jechał ją oglądać to niech da cynka jak ten samochód prezentuje się na żywo.Może ktoś sie znajdzie chetny :P

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Niska cena za auto,niskie ryzyko wtopy ;) Jedź ją zobaczyć,jeśli ci się znudzi to sprzedasz przepływomierz,silnik,skrzynie,szperę,felgi i skórę i już odzyskasz straconą kasę ;)
    Skóra nie jest zła,trochę RENOSKÓRU i będzie jak nowa ;)

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    72
    Rozmawiałem na gg z właścicielem, generalnie nie spełnia moich wymagań ale pociągnę wątek co mi tam. Gość ma auto od miesiąca i musi sprzedać jak to zawsze jest z ważnych powodów, ponoć założył firmę i się przeliczył !? bl ble ;)

    Mam foty, tylko nie wiem czy tu mogę je dać??

    Niestety 2 strony rozmowy nie wyraziły zgody na publikację ...


    Dzięki kolego z Bolesławca mam nr tel. Mogę liczyć na sobotę że razem ją zobaczymy? tak ok 11 -16?

    Ważne jest to że weźmie w rozliczeniu moją omegę :) :) Teraz sprzedać takie krowy to problem :(
    Na stanie:
    e28 524, 87
    Primera p11, 99

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    34
    BMW
    E32
    Skąd
    Kraków
    to ja tylko dwa grosze: jeśli weźmie w rozliczeniu omegę to o jakich kłopotach w firmie facet mówi? przecież w te sposób nie odbije się finansowo. no chyba, że za omesię chcsesz 500 zeta ;)
    poza tym dziwna ta rozmowa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •