Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Szukam e 32

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Nie wiem czy to w zgodzie z prawem publikować tak rozmowę bez zgody drugiej strony... ale właściwie to co mnie to ;)

    Pewnie że chętnie podjadę i skrytykuję odrobinkę :D
    Dzięki tej rozmowie teraz rozumiem czemu nie widziałem jej jeżdżącej po Bolesławcu, a jak wspomniałem zwracam uwagę na każdą E32 w promieniu widzenia, skoro stoi w komisie, to można ją śmiało obejrzeć bez owego pana, ale może on sam coś w temat wniesie.

    Co do odległości i oglądania autek. Parę dni temu sam wybrałem się jakieś 60km bo nie wytrzymałem napięcia - zapragnąłem mercedesa w wersji karawan... i kurde, wziąłbym gdyby nie to że zostało po nim wspomnienie a lista prac wymaganych przerosła prace zakładane... chcę przez to powiedzieć abyś mając w miarę blisko jednak podjechał do autka na spokojnie, bez kasy i bez umów. Obejrzyj, pomyśl, prześpij się z tym - jakieś 2-3 noce a nie tak na żywioł :D

    Bo ja wiem jak to jest się napalić.... oj wiem aż nadto - i za każdym razem mojej wspaniałej (wyrozumiałej) kobiecie obiecuję że to ostatni raz jak postąpiłem w brew jej woli i tak bardzo nierozsądnie :medit:

    Jednakże przyjedź - obejrzymy, popatrzymy, po dotykamy - zerkniemy tam gdzie najczęściej bolało moje trzy betki (e34 520 też liczę - ta została w rodzinie :] )
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    72
    Tu są foty niepublikowane w ogłoszeniu;

    http://www.garnek.pl/demet
    Czy da się coś na ich podstawie więcej wywnioskować ??
    W sobotę jadę ja oglądać, na co zwracać uwagę konkretnie w przypadku tego auta?



    Jestem po całym dniu bieganiny związanej z oglądaniem i w konsekwencji kupnem tej 7-ki.
    Auto było zgodne z informacjami które sprzedawca umieścił na Allegro. Dzięki koledze z forum odpadła mi część subiektywnego sprawdzania auta podczas jazdy i oględzin na postoju DZIĘKI „amato”!!
    Co można powiedzieć? Bmk-a technicznie całkiem, całkiem- zobaczymy co wyjdzie podczas eksploatacji. Blacharnia, była malowana – totalnie skopana robota, lakier kładziony chyba w garażu przez nowicjusza, jak dla mnie do przełknięcia za tą cenę. Kalkuluję że wydałem 3500 zł. Za auto w stanie technicznym niezłym i spieprzoną blacharnią. Serce mi się raduje – uznaję zakup za udany w 100%. Auta miałem szukać na spokojnie przez kilka miesięcy, kupiłem w ciągu 3 dni- heh :)


    Pozdrawiam!
    Na stanie:
    e28 524, 87
    Primera p11, 99

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •