Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Parkowanie pod blokiem

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    40

    Parkowanie pod blokiem

    Nawet nie chcę mi się na temat rozpisywac :(

    W skrócie wstaje jak co dzień do pracy schodzę na parking do samochodu i !!!!!!!!!!!!!!!

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6dcc39ece.html

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1c6c23895.html

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6b7abc4b2.html

    jak było mało podchodzi sąsiad i rzuca tekstem a taki ładny był !!!!!

  2. #2
    Niestety to cały urok parkowania między innymi autami :(
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Pozdrowiłeś sąsiada ??

    Przykre - Takie wsioki na parkingach zawsze się zdarzają ...

  4. #4
    Masakra. Stary rozumiem cię. Ale temu sąsiadowi to bym chyba spuścił lanie. Ehh .

  5. #5
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Nie tylko pod blokiem takie rzeczy sie zdarzają. Pod marketami też jest to nagminne.
    Mojego sąsiada też taka przygoda spotkała. Od tego czasu robi zdjęcia aut zaparkowanych obok ;D
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Cychol
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    751
    BMW
    R 1200 RT
    Skąd
    się biorą dzieci?
    ...masz nerwy ze stali, no chyba że... :shoot:

    a tak wogóle współczuję...

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    ...a niemasz garaży w okolicy gdzieś??Ja po identycznej sytuacji wynalazłem podziemny garaż zamykany z oddzielnymi drzwiami dla każdego...fakt płacę 150zł i mam 5-7min spaceru ale spokojna noc moim zdaniem jest bezcenna :] a teraz jak patrze na pogode to auta nieruszyłem stamtąd od 2 tyg ;D i zostanie do maraca w +10stopniach celsj..


    ...napewno coś znajdziesz..wiele jest takich podziemnych niewidocznych garazy a jednak są i mają wolne miejsca...

  8. #8
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    W identyczny sposób mi ktoś załatwił trzy lata temu E32 w Wola Parku.Tyle że tylko jedne drzwi malowałem a te przednie już zostały nie naruszone.
    Dlatego też nie jeżdżę E32 po mieście i jestem spokojny,jak by mi tak ktoś wjechał w E39 to chyba bym nawet nie zauważył ;D

    Tak czy inaczej szkoda auta bo teraz trzeba malować,a po ostatnim malowaniu maski(jak zmieniałem na szeroką) wiem jak bardzo ciężko dobrać dobrze kolor

  9. #9
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Cytat Zamieszczone przez e32maaaciek
    ...a niemasz garaży w okolicy gdzieś??Ja po identycznej sytuacji wynalazłem podziemny garaż zamykany z oddzielnymi drzwiami dla każdego...fakt płacę 150zł i mam 5-7min spaceru ale spokojna noc moim zdaniem jest bezcenna :] a teraz jak patrze na pogode to auta nieruszyłem stamtąd od 2 tyg ;D i zostanie do maraca w +10stopniach celsj..


    ...napewno coś znajdziesz..wiele jest takich podziemnych niewidocznych garazy a jednak są i mają wolne miejsca...
    Polecam takie garaże :] Cena dość wysoka ale warto, dla własnego spokoju :]

    ps Macieju Twój garaż znam :] robi wrażenie ... szczególnie na digarcie
    pozdro
    Pewność na każdym kilometrze ...

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Osz kurna ! Gdybym to zobaczył na swoim aucie to bym się chyba załamał. Przykry widok :( A gdybym się dowiedział kto to zrobił to bym go zabrał na przejażdżkę w bagażniku. Na pewno słono by mi za to zapłacił >:-( Zastanawiam się jakim trzeba być ograniczonym żeby coś takiego komuś zrobić. Nie wiem skąd ci ludzie mają prawa jazdy! Na szczęście moja Buńka stoi zawsze w garażu a jak stoi przed blokiem to mam ją zawsze na widoku przed oknem. Tak to jest że nawet jak Ty uważasz to jakiś kretyn nie będzie uważał i uszkodzi Ci auto. Współczuję kolego.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •