Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [mechanika] Zawieszenie anglik i wersja europejska

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    13

    [mechanika] Zawieszenie anglik i wersja europejska

    Mam takie pytanie dotyczące zawieszenia. Czy jest jakaś różnica miedzy angielska a europejska wersja? P.S. Postanowiłem naprawić swoje e38 dlatego pytam bo chcialbym kupic dawce anglika.

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    A co konkretnie z tego zawiasu cię interesuje ?? bo tak troszkę szkoda czasu na wertowanie angoli porównywanie kawałka po kawałku ....

  3. #3
    W samym zawieszeniu to chyba nie ma różnic. To co u nas w zawieszeniu jest lewe i prawe to tam pewnie też :) Generalnie np prawy wahacz w europejczyku będzie taki sam jak w angolu :) Nawet wydaje mi się że miejsce do zamocowania pozycjonera xenona na wachaczu jest przygotowane na wahaczach po obu stronach. Ale to by trzeba sprawdzić :) Chyba że w angolu pozycjonery są po tej samej stronie co w europejczyku to nie ma tematu :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    13
    Potrzebuje cale zawieszenie przednie i dużo elementów z blacharki( cały przód, obydwa progi, błotniki i prawe drzwi) dlatego korzystniej mi wyjdzie kupić cale auto. Będę miał wszystko co potrzeba i zostanie mi jeszcze reszta na części ( dla siebie). Dzięki za odpowiedzi.

  5. #5
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Niektórzy tak robią :) a ja często ich odwiedzam po duperele, więc jak sobie taką sprawisz to daj znać na forum pewnie też trochę zarobisz na pierdołach
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #6
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,124
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Piterski
    Potrzebuje cale zawieszenie przednie i dużo elementów z blacharki( cały przód, obydwa progi, błotniki i prawe drzwi) dlatego korzystniej mi wyjdzie kupić cale auto. Będę miał wszystko co potrzeba i zostanie mi jeszcze reszta na części ( dla siebie). Dzięki za odpowiedzi.
    Skoro potrzebujesz blacharke i progi to auto po mega strzale :( - z angolcow nie pasuje kolyska, czyli stelarz do ktorego przykrecone sa wszystkie wahacze itp... a jak chcesz tak naprawic E38 diesla to czeka cie sporo dodatkowych wydatkow bo nie ma diesli z kierownica z prawej
    Miloby bylo jakbys napisal jakie masz BMW...

    p.s: nie prosciej kupic od razu ladne zadbane auto?


    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez BOSS
    Cytat Zamieszczone przez Piterski
    Potrzebuje cale zawieszenie przednie i dużo elementów z blacharki( cały przód, obydwa progi, błotniki i prawe drzwi) dlatego korzystniej mi wyjdzie kupić cale auto. Będę miał wszystko co potrzeba i zostanie mi jeszcze reszta na części ( dla siebie). Dzięki za odpowiedzi.
    Skoro potrzebujesz blacharke i progi to auto po mega strzale :( - z angolcow nie pasuje kolyska, czyli stelarz do ktorego przykrecone sa wszystkie wahacze itp... a jak chcesz tak naprawic E38 diesla to czeka cie sporo dodatkowych wydatkow bo nie ma diesli z kierownica z prawej
    Miloby bylo jakbys napisal jakie masz BMW...

    p.s: nie prosciej kupic od razu ladne zadbane auto?


    Moje auto to 740i czyli benzyna rocznik 1998 przed liftem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •