Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: [ elektronika] Active Cruise Control w e38

  1. #11
    Do tego oczywiście dochodzi zakup zegarów z ACC i panela w kierownicę. Czy coś jeszcze? Na pewno sterownik.

    Generalnie zupełnie nie przydatna nadbudowa :/
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  2. #12
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Nie wiem czy dobrze zaobserwowalem ale do distronicka trzeba miec extra zderzak- sensor ACC niezbyt pasuje w zwykly...
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez BOSS
    ...sensor ACC niezbyt pasuje w zwykly...
    Kolejna różnica :/

    Różnic jest naprawdę sporo, więc po prawdzie nie zgłębiałem jak to jest zrobione. Chętnych raczej na retrofit nie będzie
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    228
    BMW
    740d
    Skąd
    Danzig
    ACC u mnie działa i korzystam tylko na autostradzie. Na bocznych krętych drogach albo w miejskich korkach urządzenie zupełnie nieprzydatne.

    Mam jeszcze jedną dziwną kontrolkę. Trzałka w górę z kropką na górze, wygląda jak coś sygnalizującego dojazd do celu ale nie zapaliła się u mnie nigdy.
    pozdrawiam
    mavic

    Forum 7er jest dla buraków i kartofli. Jestem dumnym kartoflem !

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    55
    BMW
    E38 750IL
    Skąd
    Częstochowa
    A ja właśnie mam zamiar zamontowac ACC u siebie w 750-tce z 96r. Czy ktos moze przerabial podobny temat? Radar, wiazke i zegary juz mam.

  6. #16
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez Mgraj Zobacz posta
    A ja właśnie mam zamiar zamontowac ACC u siebie w 750-tce z 96r. Czy ktos moze przerabial podobny temat? Radar, wiazke i zegary juz mam.
    Nie ogarniesz do przed lifta potrzebna ci kierownica lub multifunkcja z przyciskiem acc tylko polift i tylko raz w zyciu taką w sprzedaży widziałem wymienić musisz całą kolumne i dodatkowo nie wiem czy tylko po marcu 99 nie jest instalacja do tego przystosowana


    1 Miejsce
    w konkursie na auto zlotu - Ślesin 2014 w kategorii E38

    3 Miejsce
    w
    konkursie na najładniejsze auto X VIP-owskiego zlotu 2015

  7. #17
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez kruger32 Zobacz posta
    Nie ogarniesz do przed lifta potrzebna ci kierownica lub multifunkcja z przyciskiem acc tylko polift i tylko raz w zyciu taką w sprzedaży widziałem wymienić musisz całą kolumne i dodatkowo nie wiem czy tylko po marcu 99 nie jest instalacja do tego przystosowana
    Kiera to mniejszy problem w porownaniu z przeszczepieniem poliftowej pompy abs
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •