Ech Bezi nie opowiadaj :/

czujnik zmierzchu aktywuje się przełączając pokrętło świateł w pozycję Auto - w lewo. Wówczas działa czujnik zmierzchu i aktywuje światła w miarę potrzeby. Zawsze mozna sobie włączyć ręcznie 2x w prawo i światełka będą zawsze :)

Czujnik deszczu to zupełnie inna sprawa i w pierwszej pozycji działa właśnie auto. Dopiero E60 ma inaczej :)

Co do drzwi to nie powiem Ci bez siadania w samochodzie przed CID czy z poziomu samochodu można aktywować funkcję Selective central locking :/

E65 nie jest tak intuicyjne jak E60 a szkoda