Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: [ blacharka] Czy opłaca się to remontować czy lepiej sprzeda

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    13

    [ blacharka] Czy opłaca się to remontować czy lepiej sprzeda






  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    71
    gdyby była sama blacharka do roboty to jeszcze nie dak żle ale po zdjęciach widać że zawias też ucierpiał
    moim zdaniem nie warto chociaż z drugiej strony warto zajrzec pod auto może nie ma tragedi czasem wygląda żle a naprawdę jest lepiej niż myślimy
    jeśli od strony zawieszenia by nie było tragedi to dobrze gorzej jak belka lub kielich się przesunoł blacharsko jest do zrobienia trochę pracy i pojeżdzi
    a co się stało?

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    13
    Poleciałem do rowy i zatrzymałem się na zcietym drzewie prawym kołem. Odszkodowania nie dostane dlatego mam dylemat czy sprzedać jak jest za grosze czy naprawiać i dopiero sprzedawać.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    464
    BMW
    e30 328
    Skąd
    Poznań
    U nas powiedzieli by że to stłuczka ogólnie moja ostania e39 540 była tak z każdej strony obita bo przeleciałem po bandzie każda strona i koesie ja odkupili po 2 miesiącach zobaczyłem fotki wyglądało lepiej niż jak jak kupowałem ja bym robił
    Gaz to śmierć a my nie chcemy uśmiercać naszych aut!!
    Bardzo Mądry Wybór

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa
    pokaż jak wygląda kielich, jak nie jest pogięty to można robic

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    71
    trudno życie ;(
    ja bym ją najpierw zobaczył od spodu jak zawieszeniowo wygląda zazwyczaj mówię wygląda na tragedię a nie jest żle a w kwesti blacharskiej jest to ogarnięcia bynajmniej po zdjęchach
    kwestia jest tez rocznika silnika i gazu jak masz stary rocznik to warto ja zrobić bo w takim stanie dostaniesz marne grosze :(

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    13
    Maksymalna oferta jaka dostałem to było 10 tys. inni dawali po 7tys. a nawet trafił mi się jeden co dawał tylko 4tys. :( Koło jest cofnięte ale jak wygląda zawieszeni to nie wiem bo jeszcze nie było możliwości tego ocenić.

  8. #8
    wg mnie za 10 tys. można sprzedać. Koszt naprawy będzie niemały, sporo elementów do wymiany, sporo prostowania i lakierowanie....

  9. #9
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    współczuje...
    przez moment pomyślałem że tak może wyglądać auto każdego z nas, bo jakimś mocnym "niefarcie" :/

    sprzedawaj!!

    ... chyba że ją kochasz :]
    Pewność na każdym kilometrze ...

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    71
    ja za 10 tyś bez zastanowienia bym sprzedał

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •