Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: [ blacharka] Czy opłaca się to remontować czy lepiej sprzeda

  1. #11
    Ja mówię tylko, że jak ktoś tyle dawał, to trzeba było sprzedać i zapomnieć o stresie. W sumie można się jeszcze zastanowić nad sprzedażą na części, ale to jest proces dość żmudny i odzyskanie pieniędzy chwilę zajmie.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    10 000pln sądzę że to zbyt wygórowana cena


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    464
    BMW
    e30 328
    Skąd
    Poznań
    U nas spokojnie byś☺ 10 tys dostał
    Gaz to śmierć a my nie chcemy uśmiercać naszych aut!!
    Bardzo Mądry Wybór

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    139
    BMW
    było e38 740iA M60B40
    Skąd
    Malechowo
    Tak jak koledzy mowia, najpierw ocen czy podstawowe elementy konstrukcji nie uległy uszkodzeniu, belka, rama, zeby po złozeniu auta i wydaniu kasy na remont sie nie okazało ze robisz 4 slady po drodze .Jesli nie dostała belka i rama to nie ma tragedi to reszte czesci mozna wymieniac:) jak puzle:).Ale sprawdz najpierw sam i wtedy zdecyduj czy ja zostawisz czy pchniesz:).Albo porob moze jakies foty spodu auta i zawiechy i je pokaz wszytkim...
    ...ther's no better way to flyy...

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    wg mnie 10 tysi to wygórowana ta cena i bym ją sprzedał bez zastanowienia, ja za swoja chciałem za całą 13 tysi i ciężko mi było.
    pozdrawiam :)

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez Piterski
    ...czy naprawiać i dopiero sprzedawać.
    No stary to już nieładnie pachnie... Oczywiście powiesz od razu że była robiona i pokażesz zdjęcia po wypadku... ?


    Druga rzecz, to coś się dziwnego dzieje na rynku... e38 V8 z '95 za 13 000zł ??!! Możnaby lepiej cenic nasze autka... :/ Dla przyzwoitości wystawiłbym za 18k, chyba że Cie cos mocno goni...

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Popieram stwierdzenie kolegi wyżej. Sprzedaj jak stoi albo zrób ją dla siebie. Robisz dla siebie - robisz dobrze. Auto nie jest rozwalone tragicznie i da się ją zrobić na cacy. Nie sądze żeby kielich się przestawił E38 to twarde auto i sunięcie po rowie raczej jej nie uszkodziło tragicznie.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •