Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62

Wątek: BMW e32 750 z Opola

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    33

    BMW e32 750 z Opola

    Tak jak w temacie, ktoś już oglądał? To auto czy złom? :) Moze zaszaleje i wybiorę właśnie V12 :)

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10171178

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    110
    BMW
    730
    Skąd
    Kościan
    Na fotkach wygląda ładnie ale może dobry fotograf je robił. NIe ma fotki silnika i nie wiem jaki gaz ale wnioskuję że stary. W ogłoszeniu napisano że:" ostatnio wymieniłem parownik gazowy na nowy , świece , kable , kopułki " co może być powodem do sprzedaży - problemy z gazem. Wyposażenie nie powala no i ma hak. To nie przystoi w 7er.
    To tylko moje zdanie.
    edit/ wyświetla jakiś komunikat - niestety nie widać jaki.
    Pozdrawiam.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Jestem na NIE! Samochód świeżo kupiony o czym mogą świadczyć nie opolskie blachy-no chyba że gość jest przejściowo w Opolu. Brak ramki i halogenow - pewnie był dzwon-ale może zdjął bo mu tak się podoba. Tunel po lifcie-może założył poprzednik bo jest ładny albo ??? Zdecydowanie odradzam. No i ten gaz-porażka.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    33
    hak to raczej można zdjąć... no nie wiem jak z ta rejestracja bo nie dzwoniłem. W następny weekend będę w opolu to obejrzę ja sobie :) a gaz niestety musi być.

    Słyszałem ze ludzie bardzo kradną właśnie te halogeny :)

    a jeżdżąc na gazie takie rzeczy jak parownik, kopułkę palec itp wymienia się sporo częściej niż jeżdżąc na benzynie :)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    34
    BMW
    E32
    Skąd
    Kraków
    komunikat na kompie - może hamulce, może coś innego - przez telefon zapytać.
    Przyglądnij się prawemu progowi - moim zdniem coś z nim nie halo z przodu.
    Pogiete drzwi i porysowane zderzaki, braki z przodu - pole do negocjacji.
    Hak można zdjać, pojechać do stacji diagnostycznej i wykreslic z dowodu i karty.
    a i jeszcze z brakow z przodu to spryskiwacze reflektorów.
    jeszcze jedna edycja.
    drewno w środku - z paskiem. były takie w tych rocznikach?

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    215
    BMW
    Obecnie brak
    Skąd
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez bigboykr
    Hak można zdjać, pojechać do stacji diagnostycznej i wykreslic z dowodu i karty.
    Hak raczej dla ozdoby nie był założony :D . Jeśli był, to znaczy, że auto coś ciągało - może piękną przyczepę na urlop a może coś innego na codzień :P .
    Wnętrze poliftowe - tunel, drewno, klamki chromowane ( te czasem bywały w modelach po 1990 roku).
    Boczki ma albo z anglika albo facet wyłamał sobie zaślepkę od sterowania lusterkiem (uchwyt prawych drzwi). Dodatkowo uszkodzone tylne prawe drzwi.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    33
    czyli wart czy nie zainteresowania wiekszego ?

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    33
    a tak przy okazji to o inna 7 spytam, ta jest raczej od kogos z forum :) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10361198

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    110
    BMW
    730
    Skąd
    Kościan
    Cytat Zamieszczone przez koggi
    Cytat Zamieszczone przez bigboykr
    Hak można zdjać, pojechać do stacji diagnostycznej i wykreslic z dowodu i karty.
    Hak raczej dla ozdoby nie był założony :D . Jeśli był, to znaczy, że auto coś ciągało - może piękną przyczepę na urlop a może coś innego na codzień :P .
    Właśnie o tym mówię, wiem że można zdjąć ale jeśli ma to znaczy że może być zmęczona.
    A i pierwsze słyszę że przy jeździe na gazie często wymienia się kopułkę i palec rozdzielacza. Jaki wpływ na te rzeczy ma gaz? To raczej odwrotność.
    Pozdrawiam.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    33
    ogólnie gaz skraca żywotność silnika to każdy wie. Ale tego już nie.

    "Mieszanina propanu-butanu jest trudniejsza do zapalenia od mieszaniny par benzyny i powietrza. obciazenie ukladu zaplonowego jest wiec wieksze, dlatego jak masz gaz to czesciej wymieniasz takie rzeczy jak swiee, przewody zaplonowe".

    Nawet jeśli nie widać ze są zużyte to powinno się wymieniać a przy okazji można resztę wymienić układu zapłonowego :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •