Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Centralny zamek-bagażnik

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    366
    BMW
    E32 730i m30b30, e32 740iA 1993r
    Skąd
    Ełk

    Centralny zamek-bagażnik

    Witam. Miałem już dwie takie sytuacje że przy otwartej klapie bagażnika zamknałem kluczykiem zamek w drzwiach po czym zatrzasnalem klape bagażnika na zamkniętych zamkach. Przy otwieraniu dzrwi z kluczyka wszystkie sie otwieraja a bagażnik niechce, tzn słychać że siłownik chodzi, ale po wciścnięciu zamka na klapie bagaznik sie nie otwiera. Troche sie namęczyłem żeby otworzyć go mianowice "bawiłem sie "zamkiem w drzwiach to otwierajac co chwile to zamykając z podnoszeniem klamki i bez i jakoś udąło mi sie otworzyć, że teraz działa zamykanie i otwieranie jak bylo zawsze. Pytanie: Czy mam coś zepsute z zamkami, modułem. Czy to jakaś blokada czy coś takiego. Bagażnika z kluczyka nie otworze(chyba nigdy nie byl uzywany) nie mam alarmu ani pilota.

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    44
    BMW
    E32 735i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez wilk9585
    Bagażnika z kluczyka nie otworze(chyba nigdy nie byl uzywany)
    A mi się wydaje że masz poprostu inny zamek w bagażniku
    Pozdro Dread!

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    A nie przekręciłeś przypadkiem zamka w bagażniku w 2 stronę, czyli w opcję, że centralny zamek nie otwiera kufra?

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    366
    BMW
    E32 730i m30b30, e32 740iA 1993r
    Skąd
    Ełk
    Wkładam kluczyk w zamek bagaznika i nie moge go przekręcic, tak juz mialem od poczatku i nie przejmowalem sie tym otwieralem poprzez drzwi. Może ktos sprawdzić u siebie co sie stanie, najpierw zamknać zamki przez drzwi a poźniej zatrzasnac klape bagażnika?

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    283
    BMW
    Polonez Caro
    Skąd
    Inobrynno
    Cytat Zamieszczone przez Przemik
    A nie przekręciłeś przypadkiem zamka w bagażniku w 2 stronę, czyli w opcję, że centralny zamek nie otwiera kufra?

    Sprawdz to co napisal Przemik ;) Sprobuj na boki pokrecic, powciskac krecac, pokombinowac.. Mi tez ciezko bagaznik chodzi, ale chodzi :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •