Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: brak dzwięku na prawąstrone auta e65-naprawa radia

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    130
    BMW
    740i
    Skąd
    czechowice dziedzice

    brak dzwięku na prawąstrone auta e65-naprawa radia

    witam
    dzis znajomemu padło radyjko tzn. działała tylko połowa głośników (prawa strona) a lewa milczała, wczoraj jak radio grało cicho głosniki bardzo trzeszczały ale po podniesieniu głośności wszystko wróciło do normy a dzis zonk,przełożylismy radio z innej 7 i wszystko działa wiec stąd moje pytanie czy koncówka mocy jest wymienialna? wyglada jak by nie była lutowana tylko napylana albo wgrzewana do płytki:/ moze ktoś z was wymieniał koncówke w takim radiu? w serwisie powiedzieli ze jest to nienaprawialne a koszt radia używanego na alledrogo to blisko 1200zł.juz poprawiam wszelkie braki a mianowicie to e65 z 2003r wiem ze jest to zwykłe radio (moge wkleić zdjęcie jezeli to coś pomoże) ale na 99% bez logic7,zmieniliśmy sam moduł radia wzmacniacze zostały i problem przeniósł sie do drugiego auta, z cd tez chyba idze na jedną strone tak dokładnie nie sprawdziłem:/ przepraszam za wszelkie braki w opisie.

  2. #2
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Jak mamy cie pokierowac jezeli nie przedstawiles szczegolow.

    Napisz konkrety, jakie auto, jaki rocznik, jaka wersja audio (logic 7?) co zmieniliscie z innego auta - modul radia czy wzmacniacz. Czy na CD tez jedna strona nie gra ?
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •