Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: zawieszenie (wahacz tylny poprzeczny)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    83
    BMW
    730d
    Skąd
    Bogatynia

    zawieszenie (wahacz tylny poprzeczny)

    Witam kolegów ponownie. Mam pytanie szykuję mi się wymiana tylnego lewego wahacza poprzecznego, czy podobnie się sprawa ma jak w przypadku amortyzatorów wymieniać również lewy czy nie ma to zbędnego znaczenaia?
    walczak.tomek

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kataniarz
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    274
    BMW
    e38 735iA
    Skąd
    Jarocin
    Kolego wymien tez bo jak nie to za tydzien bedziesz musial drugi wymienic zlikwiduj looz do zera ja tez szykuje na piatek 1300zl niestety:(

  3. #3
    A ja z kolei jestem zdania, ze lepiej jest wymienić jeden uszkodzony wahacz na porządny niż robić całe zawieszenie co rok czy 2 lata.

    Wymieniam tylko to, co ma luzy, plus oczywiście np. gumowe poduszki przy wymianie amorków :)

    Wiąże się to z tym że co pół roku ustawiam geometrię w samochodzie, ale przynajmniej nie mam kłopotu zapieczonych śrub w wahaczach.

    Ile osób tyle zdań
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kataniarz
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    274
    BMW
    e38 735iA
    Skąd
    Jarocin
    wiesz ja robilem zawieche w lipcu i bylo wywalone pojedynczo i powiedzieli ze lepiej komplet bo zrobi sie znowu tak samo wiec wiesz albo zrobie zawieche albo bede musial kupic nowe opony jak te mi zedrze

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    83
    BMW
    730d
    Skąd
    Bogatynia
    wiem, że ten temat był już przerabiany tyle razy ile jest firm zajmujących się produkcją zamienników do aut, ale pytanie do fachowców wiem, że na nasze drogi nie ma mocnych i dobrych firm bo tu szybko i wszystko szlak trafia, ale taką fachową oceną, które z zaminników na polskim rynku byście polecili?
    walczak.tomek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •