Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [ elektryka] czujnik poziomu płynu chłodzącego i poziomu pły

  1. #1

    [ elektryka] czujnik poziomu płynu chłodzącego i poziomu pły

    Witam!
    Wyświetla mi błędy na komputerze o niskim stanie płynu chłodzącego i niskim stanie płynu w spryskiwacza mimo tego że stan płynów jest ok. Oba czujniki działają (kupiłem drugie i mam dwa komplety dobrych - sprawdzane) Próbowałem jakoś na krótko to zrobić tzn. (+ -) złączyć, nie pomaga, błąd cały czas się wyświetla. Gdzie szukać przyczyny??? Są jakieś dodatkowe przekaźniki??? Bezpieczniki sprawdzone wszystko ok!!! Pozdro

  2. #2
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Podjedz do jakiegoś dobrego warsztatu i podłącz sie do kompa , wtedy wykasyjesz błędy pozdro ..

  3. #3
    Jak by to było takie proste to już by dawno było to zrobione. Komputer był parę razy już podłączany i nic nie pokazuje, żadnych błędów !!! Pozdro

  4. #4
    w sumie mam jeszcze parę innych problemów, np. nie działa mi potencjometr szybkości wycieraczek na pierwszym biegu, pozycjometry do xenonu mi nie działają oraz klima jak włączę chodzi jakby o bieg niżej tzn jak jest na 4 biegu wieje powoli jak na 3 biegu. Dopiero po paru minutach samo zaczyna normalnie dmuchać. Pozdro




    Edytuj Posty!!!

  5. #5
    może Panowie macie jakieś pomysły???? Pozdro

  6. #6
    Kolego, Anatol zwrócił Ci uwagę a Ty swoje. Skoro nikt nie odpisał, to znaczy, że nikt nie miał pomysłu albo nie miał ochoty Ci odpowiedzieć. Podałeś takie problemy, które wymagają "rzutu" okiem i sprawa załatwiona. Inaczej to wróżenie z kryształowej kuli.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    110
    BMW
    730
    Skąd
    Kościan
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Kolego, Anatol zwrócił Ci uwagę a Ty swoje. Skoro nikt nie odpisał, to znaczy, że nikt nie miał pomysłu albo nie miał ochoty Ci odpowiedzieć. Podałeś takie problemy, które wymagają "rzutu" okiem i sprawa załatwiona. Inaczej to wróżenie z kryształowej kuli.
    Kolega ma racje, ale trochę powróżę ;).
    Może warto fizycznie doprowadzić do niskiego poziomu płynów i uzupełnić na nowo.
    Pamiętam że miałem taki problem z klockami i czujnikiem. Ponowne odłączenie pomogło.
    Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •