Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: E38 740i 99 rok

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    136
    BMW
    e38
    Skąd
    wawa

    E38 740i 99 rok

    co sadzicie?

    http://allegro.pl/item792854836_bmw_...v_idealna.html

    cos chyba bylo robione z prawym tylem,delikatnie sie rozni odcien na dole drzwi i blotniku poza tym czy ta wgniotka to wgniotka czy szpachla tak polozona...

  2. #2
    7ka
    Gość
    ladna i tanio

    jestem w szoku jak tanie sa e38 po lifcie

  3. #3
    Cena - rzeczywiście dziwnie :/

    Skóry/fotele jak dla mnie bajka no i te koła z E63/64 Bardzo mi się podobaja. Jeśli kupisz - możemy strzelic podmiankę ;)

    Za to wykończenie wnętrza z aluminium zupełnie mi sie nie podoba. Czasem takie bywa w E39 i uważam, że to pomyłka. W E46 owszem podoba mi się, ale nie w E38. Z resztą zawsze można zmienić :D
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    I shadow line do srebrnej pasuje jak świni siodło.Poza tym nie ma się do czego przyczepić.Ciekawe jak na żywo..
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez gierobiala
    shadow line do srebrnej pasuje jak świni siodło...
    Faktycznie :/ Wygląda dziwnie, ale ja z natury lubię chromy :D

    Gorzów trochę za daleko jak dla mnie żeby obejrzeć, ale może warto się bliżej przyjrzeć??
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #6
    7ka
    Gość
    zawsze jestem zwolennikiem Shadowline

    ale faktem jest to ze tylko w srebrnej,powtarzam tylko w srebrnej pasuje chrom

    ale w Aspensilber.. Shadow!!

    reszta Shadow

  7. #7
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Oglądał ją mój kolega w zeszłym tygodniu.Ogólnie bardzo mu sie podobała.Zawieszenie nie wybite a srodek bardzo ładny(jemu te elementy z alu sie podobały :razz: ) Wspominał coś o zarysowanym przednim błotniku gdzie na zdjęciach nie widać,tylny od kierowcy też zagięty.Mówił też coś o jakimś aluminium że się utlenia wokół szyb i wychodzą pęcherze??Musiał bym z nim pogadać ale generalnie nie kupił jej bo sprzedający grał ostrego cwaniaka i poszło o 500zł...

    Cena...hmm...dojdą opłaty ok 5 tys wiec mamy już 29t zł + ew LPG jak by ktoś chciał i robi się 33-34 tys zł więc myślę że to bardzo normalna cena

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •