Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: [mechanika] zatrzasniete drzwi kierowcy

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    534
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Chełm

    [mechanika] zatrzasniete drzwi kierowcy

    Mam problem gdyz otieram dzisiaj rano autko a wszystkie drzwi sie otwieraja oprócz kierowcy ...zdarzało mi sie to juz pare razy ale zawsze za drugim razem otwierały sie...
    dzisiaj po kilkunastu próbach juz nie ....
    próbowałem z kluczyka ale zero reakcji pewnie wkładka zakma nie jest podłączona....
    po klikaniu pilotem słychac ze zamek chodzi otwiera i zamyka ale drzwi otworzyć sie nie da....

    czy moze ktos wie jak otworzyc drzwi z reszta juz bym sobie poradził bo moge co najwyzej boczek odchylić zdjąc sie chyba nie da chyba ze połamać go...

    po otworzeniu drzwi juz bedzie widac czarno na białym a narazie puki nie otworze ich nie wiem co sie dzieje

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    A klameczką od środka próbowałeś ??
    Gra muzyka

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    130
    BMW
    740i
    Skąd
    czechowice dziedzice
    podepne sie pod temat...mam dokłądnie ten sam problem:/ nie cały czas ale juz kilkukrotnie musiałem wsiadaćod strony pasażera co przy 192cm wzrostu jest conajmniej kłopotliwe:)tez słyszałem ze centralny w drzwiach otwierał i zamykał drzwi,próbowałem od srodka i nic:/ dopiero popsikałem WD i w nagle pusciło,co moze byc przyczyną?

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    534
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD
    A klameczką od środka próbowałeś ??

    przy zamknietym samochodzie czy otwartym nic a nic ....zagladałem z góry odchyliłem boczek i widac cze pracuje ten rygiel (bo u mnie akurat w tych drzwiach nie było) pracuje ale nic a nic chodzi mi tylko aby sie otworzyły bo inaczej nic nie zrobie ... a jezdzić tak nie bede ;)

  5. #5
    Neon napisz na priv powiem ci jak otworzyc te drzwi

  6. #6
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    A ciągnąłeś za klamkę kiedy samochód był zamknięty ? Jeśli tak ,to wiem co sie stało :)

    Kalwisz ten od wewnąrz sie unosi ?

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    534
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS
    A ciągnąłeś za klamkę kiedy samochód był zamknięty ? Jeśli tak ,to wiem co sie stało :)

    Kalwisz ten od wewnąrz sie unosi ?
    wszystko dziala jak trzeba tylko drzwi nie moge otworzyc ;/ dziwne to dla mnie ale nie moge mechanizm slychac chodzi odchylilem boczek od gory i widac ze wszystko dziala .... a tu nic;/ czy mam wyrwac calkiem boczna tapicerke czy jest na to metoda ... albo moze jest jakis haczyk awaryjny zebym go dostal i sie otworza...

  8. #8
    nic nie rwij, poczekaj i zadzwoń do mnie ,to powiem jak to zrobić ,miałem to samo i sie udało i do dzis drzwi sie otwierają ;)

  9. #9
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Nic nie psuj ,mi sie tak stało w obu drzwiach i tez wchodziłem do auta od prawej strony.

    Zaśniedziała Ci taka dzwigienka w zamku , jak spuścisz szybe to przez szpare w uszczelce napsikaj wd 40 ,ale przez rurkę ,tak zrobiłem i sie otwarły ,a potem wyciągnąłem zamek i wyczyściłem ta dzwigienke i po sprawie :)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    534
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Chełm
    przed chwila udalo mi sie to zrobic odchyliłem boczek lekko z gory ...nic sie nie porwało gdyz pozbyłem sie tej czesci srebrnej odłączyłem centralny ta pusze zdemontowałem i ruszałem tymi dzwigienkami mocno az wkoncu sie otworzyły troche czasu zajelo mi to ale udalo sie zebym znowu nie musial tego robic kupie nowy zamek ten jest mocno zaśniedziały i widac juz wyrobiony na tych mechanizmach
    dzieki za chęć pomocy ;)
    Niczym Feniks z Popiołu podrywa się i unosi w oddali

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •