Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Szukam e32

  1. #31
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_93
    Nie nie, odpuść sobie. Nie za te pieniądze..

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    198
    BMW
    e36 320i Cabrio
    Skąd
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77
    Mi się takie malunki nie podobają za bardzo, ale to prywatna sprawa. Żadnych fotek wnętrza... No i nie jest najtańszy. 9tys. za pomalowaną (nie wiadomo jak wcześniej do tego przygotowaną) budę to chyba trochę dużo. Bez skór. Te felgi, mimo że je tak zachwala, bardziej mi do Golfa II pasują niż do E32 (przynajmniej 16"). Moim zdaniem NIE... :/
    Co racja to racja, felgi troszkę małe... puki co jestem najbardziej nastawiony na tą pierwszą e32 z Okolic Katowic.

  3. #33
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    23
    BMW
    740L
    Skąd
    krajowe
    Kuba_93, podaj adres e-mail to podeslę propozycję , fotki 740iL '93
    Będę Mercedesy Wyprzedzał

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    198
    BMW
    e36 320i Cabrio
    Skąd
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez Kwawa
    Kuba_93, podaj adres e-mail to podeslę propozycję , fotki 740iL '93
    Adres wysłany, czekam na fotki i jakiś opis :)

  5. #35
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    72
    Panowie nie na temat troszeczkę. Generalnie w tym przedziale cenowym- za 4 tys. to nie spodziewałbym się idealnej skóry! Cudem będzie brak korozji i brak pilnych napraw mechanicznych. Mnie interesuje stan blacharsko –mechaniczny reszta mniej. Z tak małym budżetem, jaki przeznaczyłem na e32 wiem, że sobie mogę pomarzyć o jakiejś rozsądnej bm-ie. Traktuję całą sprawę jak kupno porządnej budy i docelowo całej e32 na raty. Jeździć mam czym, e32 będzie do dłubania- takie hobby. Może jestem naiwny, ale czasem okazje też się trafiają.
    Moje auta, które posiadam zazwyczaj, to tak jakby trafiały do sanatorium, nie męczę dbam, dłubię i tak PLN-y uciekają! Uważam, że e32 to jeszcze nie klasyk a już ciekawy model do kupna ciekawego egzemplarza i przetrzymania w garażu kilkanaście lat. Obecnie rynek jest dość bogaty w te modele i części. Ludzie (zwłaszcza młodzi) kupują takie bm-y napaleni ale po czasie spadają na ziemię i widzą że ich nie stać na paliwo, oc a co dopiero na naprawy i chętnie sprzedają niedoinwestowania bm-kę. To dobry moment na wyrwanie za psie pieniądze naprawdę porządnego auta. Bo np. jak się ma fiat cienko cienko do e32 !? To chyba oczywiste, co tu jest autem a często cieniasy są droższe od takiej bmw, paranoja! Oc i spalanie robi swoje.
    Na stanie:
    e28 524, 87
    Primera p11, 99

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Cytat Zamieszczone przez Immeth
    Panowie nie na temat troszeczkę. Generalnie w tym przedziale cenowym- za 4 tys. to nie spodziewałbym się idealnej skóry! Cudem będzie brak korozji i brak pilnych napraw mechanicznych. Mnie interesuje stan blacharsko –mechaniczny reszta mniej. Z tak małym budżetem, jaki przeznaczyłem na e32 wiem, że sobie mogę pomarzyć o jakiejś rozsądnej bm-ie. Traktuję całą sprawę jak kupno porządnej budy i docelowo całej e32 na raty. Jeździć mam czym, e32 będzie do dłubania- takie hobby. Może jestem naiwny, ale czasem okazje też się trafiają.
    Moje auta, które posiadam zazwyczaj, to tak jakby trafiały do sanatorium, nie męczę dbam, dłubię i tak PLN-y uciekają! Uważam, że e32 to jeszcze nie klasyk a już ciekawy model do kupna ciekawego egzemplarza i przetrzymania w garażu kilkanaście lat. Obecnie rynek jest dość bogaty w te modele i części. Ludzie (zwłaszcza młodzi) kupują takie bm-y napaleni ale po czasie spadają na ziemię i widzą że ich nie stać na paliwo, oc a co dopiero na naprawy i chętnie sprzedają niedoinwestowania bm-kę. To dobry moment na wyrwanie za psie pieniądze naprawdę porządnego auta. Bo np. jak się ma fiat cienko cienko do e32 !? To chyba oczywiste, co tu jest autem a często cieniasy są droższe od takiej bmw, paranoja! Oc i spalanie robi swoje.
    @Immeth... czy przypadkiem nie pomyliłeś wątków? ....
    Bo zdaje się treścią powyższą nawiązujesz do wątku swojego autorstwa :] http://forum.7er.pl/szukam-e-32-vt10562.htm
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  7. #37
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    72
    he he masz rację!
    Wybaczcie chłopaki żółtodziobowi :/ Mamy dwa tematy takie same ;)
    Na stanie:
    e28 524, 87
    Primera p11, 99

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    198
    BMW
    e36 320i Cabrio
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wybaczamy... a cena jaka mnie interesuje na tą chwile to 10.000pln

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •