Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: grzane siedzenia e38 94r

  1. #21
    Początkujący Użytkownik Awatar Adam221
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    55
    BMW
    BMW 740 e38
    Skąd
    Poznań
    Witam mam grzane fotele orginalne z 94 roku miał podgrzewanie pod "jajami" lecz ze względu że miałem złamany fotel i pare rzeczy nie działo kupiłem nowe fotele od 2001 roku i te już nie mają podgrzewania pod jajkami tylko z boku i oparcie ps: wtyczki nie pasowały jak przekładałem fotele i musiałem wiązki między fotelami przekładać pozdro:)
    ......

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    886
    BMW
    BMW E38 740 1994r
    Skąd
    okolice Kalisza
    Moja e38 z '94 ma grzane zarówno siedzisko jak i oparcie -z tym że na fotelu kierowcy nie grzeje oparcie -czy jest możliwość samodzielnego naprawienia??

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    196
    BMW
    bylo e38 735i
    Skąd
    londyn
    a jak wyglada wtyczka od grzania i jak rozpoznac czy wogole jest tam grzanie, bo kupilem wnetrze tylna kanapa elektryczna grzana pompowana i bylem pewny ze przod tez bedzie grzany.


    Powpinalem wszytko i niemam extra kabelków do grzania, wyglada na to ze tyl byl grzany a przod nie?


    co o tym myslicie?

    przod mam comforty elektryczne ...

  4. #24
    Wtyczki są takie same. Różnica była tylko w przed i po lifcie (przed liftem czarna złączka, po lifcie żółta, w innym układzie. Stwierdzenie, czy jest grzanie w instalacji, czy go nie ma, jest możliwe ze schematem w ręku (czy są określone kable czy nie, we wtyczce).

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    464
    BMW
    e30 328
    Skąd
    Poznań
    z tego co mi sie wydaje mam 97 r grzeje mi tylko dupa zarówno kierowca jak i pasażer można to jakoś naprawić przydaje sie zimą
    Gaz to śmierć a my nie chcemy uśmiercać naszych aut!!
    Bardzo Mądry Wybór

  6. #26
    Można kombinować z matą z Allegro. Należy jednak pamiętać, że oryginalnie mata grzewcza jest wszywana w skórę i będzie problem z demontażem. Jak to się ogarnie, to nie ma problemu zastosować w oparciu dowolną matę dostępną na rynku - czujnik temperatury znajduje się w macie siedziska.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •