Ja od dwóch lat mam 4300 i nie załozyłbym innych.
Pamiętam jak wyczyściłem lampy i załozyłem te nowe palniki ,to dopiero zobaczyłam jak lampy moga świecić ,jeżdze dużo w nocy w trasy więc dla mnie jest to bardzo ważne :)
p.s. Kupiłem PHILIPSY oczywiście oryginalne po 85 zł wtedy :)




Odpowiedz z cytatem