Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: [ elektryka] Nie moge otworzyc auta :D

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    283
    BMW
    Polonez Caro
    Skąd
    Inobrynno

    [ elektryka] Nie moge otworzyc auta :D

    Witam,

    Zakladam centralny zamek... Z prawej strony mi nie dziala centralny i w bagazniku. Dlatego zawsze tylne drzwi zostawialem sobie otwarte, ale kolega bral przedluzac i mi je zamknal, a ja kilka sekund pozniej ( jak juz udalo mi sie podlaczyc pod pilota ryglowanie ) zaryglowalem sobie zamki... jako ze przedni lewy mam rozkrecony to mi kluczyc nie lapie.. prawy i tylni popsuty. Jesli auto nie jest zaryglowane to wystarczy z prawej strony przekrecic kluczyc o centymetr, podniesc klamke i go dokrecic, ale niestety teraz mam zaryglowany zamek i to nie dziala ;/.. probowalem w bagazniku dac +12 na mase niebieska ktora otwiera bagaznik, niestety impuls idzie w strone silownika a nie w strone centralki.. i teraz wazne pytanie bo potrzebuje auto jutro na swieto i kurcze nie wiem jak je otworzyc ;/ ktos ma jakis pomysl?
    Zdaje mi sie ze moj mechanik od bmw potrafil od prawej strony nawet zaryglowane drzwi otworzyc machajac klamka i kluczykiem, ale mi sie to nie udaje bo probowalem godzine......

    Co radzicie? :(

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    jak jest zaryglowane to awaryjne otwieranie chyba nie działa ...


    Niestety jak masz bajzel w zamkach to teraz masz poważny problem - jeżeli zamki totalnie nie działają to chyba ślusarz potrzebny...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    283
    BMW
    Polonez Caro
    Skąd
    Inobrynno
    Dla potomnych.. idziecie na miasto ( jak nie macie 40 lat zeby nie bylo ze pedofil dzieci szuka :D ).. bierzecie jakiegos chudego 15 latka, dajecie mu pare zlotych na chipsy, a on Wam wchodzi do auta przez otwor na narty, przekreca kluczyk w stacyjce i otwiera okna :D..


    Zamek kierowcy mi nie dzialal bo mialem zware.. w bagazniku kolega mi spalil silownik. A w prawych drzwiach mialem problem od zawsze.. Tam mi zamek nie dziala ;/

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Nie każdy ma otwór na narty ;)

    Dobrze że się udało , ale radzę zrobić porządek z zamkami !

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    283
    BMW
    Polonez Caro
    Skąd
    Inobrynno
    Taki tez mam zamiar. Pozdro :)

  6. #6
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Witam mam taki sam problem, zatrzasnęło mi się auto a akumulator nie jest podłączony. Bagażnik się otwiera, prawa klamka jest uszkodzona więc otworzenie z tej strony odpada, zostaje tylko strona kierowcy. Proszę o pomoc ponieważ muszę przestawić samochód a nie bardzo wiem jak to zrobić :(

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Otwierasz bagażnik - wyciągasz lampkę podświetlenia bagażnika i podłączasz do niej 12v - albo z innego aku albo z prostownika - tylko sprawdź miernikiem który przewód to - , i wtedy powinien dać się otworzyć .

  8. #8
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    podlączam normalnie pod ten kabelek + a - pod mase? dam rade kablami rozruchowymi?

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    może tak być - tylko podepnij przez bezpiecznik - w razie gdybyś podpiął oba pod masę. Nie wiem jakie masz kabelki - ale powinno się udać - uważaj tylko żeby czegoś nie popalić.

  10. #10
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Takie pytanie jeszcze nie wiem moze jasne dla wszystkich ale ja jestem zielony w takich sprawach.. jak sprawdze ktory kabelek to + jezeli w aucie nie ma prądu? Podłaczenie przez bezpiecznik odpada bo niewiem jak to zrobic ;p

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •