Strona 11 z 37 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 363

Wątek: hydraulika klapy bagażnika e38

  1. #101
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    A ten olej co citroeny maja do zawieszenia? LHM? zoelony taki...
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  2. #102
    Bezi, nie ma co kombinować. Wszystkie powszechnie dostępne oleje są zbyt gęste do tego układu. Fakt, że nawet na ATF klapa się podnosi, nie oznacza, że układ będzie pracował optymalnie.

  3. #103
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Cychol
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    751
    BMW
    R 1200 RT
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Bezi, LHM jest mineralny i mocno absorbuje wilgoś z powietrza, o wiele lepsy byłby LDS, czyli następca LHM-u jest to olej syntetyczny i ma dużo lepsze parametry od LHM-u

  4. #104
    Cytat Zamieszczone przez Cychol
    Bezi, LHM jest mineralny i mocno absorbuje wilgoś z powietrza, o wiele lepsy byłby LDS, czyli następca LHM-u jest to olej syntetyczny i ma dużo lepsze parametry od LHM-u
    Nie mniej nadal nie jest tym, czego potrzebujemy. Olej rekomendowany ma dużo niższą temperaturę płynięcia, co przekłada się na pracę w zimie. A że zimy nam się zrobiły mroźniejsze, chyba nie warto ryzykować uszkodzenia.

  5. #105
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,124
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Nie ważne jak ale załatwcie to :)
    Mnie aż dziwi, że nie ma chętnego co by kupił baniak i rozlał na 0,5L i 1L pojemniki.
    Sprzedaż przez Allegro ułatwiła by sprawę. Mogę się założyć, że chętnych nie zabraknie!
    Jak cos to ja sie zglaszam na ochotnika zakupu calej banki... :] ostatnio mam z tymi ukladami tyle roboty ze wyglada na to ze sam te 19 czy 20L w ciagu pol roku wysmigam... :D
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  6. #106
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Wyczytalem dzis na niemieckich forach ze odpowiednikiem ori oleju do klap jest aeroshell fluid 41.

    Ile w tym prawdy niewiem, lecz kolorem jest identyczny jak ori - rozowy.

    Z tego co wiem shell produkuje go glownie dla lotnictwa.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  7. #107
    Sebek, to jest ten sam olej, o którym pisałem wcześniej. Jest to też odpowiednik Mobila HFA. Ogólnie nie ma problemu z dostępnością, jest problem z opakowaniem.

  8. #108
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Może ten będzie łatwiej zdobyć, bo mobila to ciężko...
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  9. #109
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez BOSS
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Nie ważne jak ale załatwcie to :)
    Mnie aż dziwi, że nie ma chętnego co by kupił baniak i rozlał na 0,5L i 1L pojemniki.
    Sprzedaż przez Allegro ułatwiła by sprawę. Mogę się założyć, że chętnych nie zabraknie!
    Jak cos to ja sie zglaszam na ochotnika zakupu calej banki... :] ostatnio mam z tymi ukladami tyle roboty ze wyglada na to ze sam te 19 czy 20L w ciagu pol roku wysmigam... :D
    Kurde teraz Ci nie znajdę sprzedawcy ale zadzwoń do Mobil Polska oni Ci podadzą kto może mieć ten olej w autoryzowanej hurtowni lub sami Ci go ściągną.
    W pół roku powinieneś sprzedać bańkę na forum rozlaną na małe butelki :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #110
    W sumie to jest 80 działek po 250ml... Mamy aż tyle hydroklap na forum? ;D ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •