Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Poszukiwanie 7ki

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    72
    Zwróciłem też na to auto uwagę. Co mnie jedynie zastanowiło, to że sprzedaje kobita a auto niepoobijane i ma przyciemniane szyby? Osobiście po kobiecie auta bym nie brał, może tu jest wyjątek?
    Na stanie:
    e28 524, 87
    Primera p11, 99

  2. #22
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Hmm 17l/100km po mieście? Na LPG? To instalacja chyba była dorższa niż to auto :) A po kobiecie może być, widać różowego misia przy kluczyku.. chociaż to o niczym nie świadczy tylko sugeruje ;) Nie ma podanego przebiegu, i jak dla mnie wygląda na troche zmęczoną ale może to wina zdjęć.

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    18
    mam inne zdj na mailu. fotel kierowcy jest bardzo zniszczony ... niedlugo sie przetrze spora czesc.
    Jak pamietam to kiedys kiedys tez dzwonielm do tego ogloszenia z pytaniem czy che sie zamienic to wtedy niechciala nawet rozmawiac o zamianie a teraz to bardzo chetnie - i wtedy tez odebrala kobieta, czyli chyba to jej autko.

    moge powiedziec ze ma zolte wtryski od gazu - jesli to komus cos da i jest w stanie powiedziec czy instalka jest dobra.

    Czy te 17/20L gazu to jest nie mozliwe do osiagniecia przy zwawym poruszaniu sie ?? niemowie o jezdzie emeryckiej...

    Czy moglibyscie mi mniej wiecej przyblizyc ceny czesci do takiej 7er ?

    klocki,tarcze i ogolnie jakie Wy naprawy przeprowadziliscie i jakie ceny mieliscie czesci.

    z gory bardzo dziekuje.

  4. #24
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Napewno będzie droższe niż jakieś R6, ale bez przesady, wiadomo zależy co się popsuje itd. Jest na forum cały temat o spalaniu, z tego co wiem to takie auto na LPG powinno palić te 22l na mieście. Jak kupuje auto i przedawca chce się zamienić, to odrazu się zniechęcam..

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    72
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    A po kobiecie może być, widać różowego misia przy kluczyku..
    Właśnie że po kobiecie to bym się bał, jeśli szanowała i nawet nie poobijała auta, to ciekawe jak z serwisowaniem? Albo mechanik wymieniał nawet jak dobre było na nowe, albo pod drutował i mówił że wymienił na nowe... oczywiście reguły nie ma!
    Ja bym się zainteresował na Twoim miejscu tym autem jak cena spadnie do ok 8 tys. Uważam że w przedziale cenowym 8- 10 tys znajdzie się coś naprawdę dobrego a najlepiej u gebelsa!
    Na stanie:
    e28 524, 87
    Primera p11, 99

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    18
    Tylko widzisz tu chodzi o to ze ja mam auto na zamiane a nie mam zywej gotowki.
    A co do ceny tej 7ki to chcialbym i tak zeby wlascicielka mi doplacila cos kolo 5tys. No ale to sie jeszcze zobaczy co z tego wyjdzie.

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    18
    Jednak ja zrezygnowalem z tego. stan wewnatrz o tym przesadzil.

    Dzieki panowie za pomoc.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •