Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Wyblakłe progi

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    66

    Wyblakłe progi

    Mam pytanko odnośnie progów. Niestety niesą one w kolorze nadwozia :( Zamiast czarne są szare, macie jakiś patent aby powróciły do "lat świetlności". Może kupić lakier 4 mat za 10 zł i psiknąć?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    Pomaluj w kolorze nadwozia, najlepiej pomaluj razem z czarnymi listwami pod zderzakiem z przodu i z tyłu. Wychodzi zupełnie inne auto. Pomalowałem najpierw tylko listwy pod zderzakami ale jakoś dziwnie to wyglądało. Teraz wszystkie doły mam pomalowane i jest na prawdę super.

    Musisz pamiętać że przez to że jest malowane po czarnym to trochę będzie się różnił odcień ale tylko trochę.

    Znacznie obniża się optycznie samochód.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    66
    To by było najlepsze rozwiązanie ale chwilowe nie dysponuje pieniędzmi na lakiernika, myślałem narazie o przywróceniu do stanu fabrycznego progów czyli czarnego koloru a w przyszłości...kto wie

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    mnie to kosztowało 160 zł.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    66
    wraz z lakierem? Widze, że w galerii zderzaki masz całe srebne ale progi czarne?

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    za lakiernika, miał przestój na lakierni

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    no właśnie miałem, ale już nie są czarne - są pomalowane

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    66
    Tylko jest mały problem że moja część przedniego zderzaka ta czarna ma takie małe dziurki po kamyszkach, idzie to jakoś pokryć lakierem czy lekki szliw? Jeśli moge zapytać jaki koszt lakieru?

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    Niestety nie pamiętam ile trzeba lakieru. Myślę że najlepiej podjedź do lakiernika, nie musi to być firma z komorą bezpyłową i innymi takimi...

    Spytaj się ile lakieru musisz mieć i za ile pomaluje. Na te drobne odpryski na pewno coś poradzi. Pomalować te doły to nie jest jakaś mega trudność

  10. #10
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez bonopingwin
    Musisz pamiętać że przez to że jest malowane po czarnym to trochę będzie się różnił odcień ale tylko trochę.
    8/ A kto Ci tak powiedział ?? Wszystko kwestia podkładu.
    A co do progów to możesz zrobić "barankie" tylko on też jest lekko matowy ale możesz go przejechać szmatką frote->wypolerować- i się nabłyszczy
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •