Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: co to za instalacja jakaś włoska LMVI??

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk

    co to za instalacja jakaś włoska LMVI??

    Witam.
    Chłopaki mam pytanie do was co się znają na instalacjach gazowych, dowiadywałem się dziś w jednej z firm zakładających gaz u mnie w mieście i zaproponowali mi za 5000 jakąś instalację LMVI czy coś w tym stylu nazwa, butla w kole o pojemności 108 litrów.
    Czy dobra to instalacja do auta 3,0 V8?? no i trochę mnie przeraził czas montażu instalacji, powiedzieli mi że 3 dni.
    Tu macie stronę internetową firmy, jak byście chcieli zadzwonić i się więcej dowiedzieć na temat tej instalacji i tych ich zbiorników bo wg mnie taki zbiornik 108 litrów to fajna rzecz.
    http://www.irene.pl/


    Prosił bym o poważne podejście do tematu, bo ja jestem w tym ciemny, a u mnie w mieście ceny za instalacje są w okolicach 5000 i nie chcę ot tak wydać tych pieniędzy i mieć co chwila problem.

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Z pełnym szacunkiem ale po co pchać się w jakieś wynalazki ??

    Jeśli kusisz się na niską cenę ( ?? ) To możesz się przeliczyć.
    Na twoim miejscu montował bym jakiegoś Staga albo Prinsa - Wielu użytkowników 7er coś takiego posiada i złych opinii nie zbierają.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    akurat w moich okolicach albo montują BRC albo Lovato lub jakieś wynalazki, i wg mnie cena 5000 nie jest niska, a co do staga wiem ze można go mieć za 3500, ale aż 500km ode mnie i nie uśmiecha mi się to za bardzo, w razie jakiś trudności latać po 1000 km w dwie str, aby wyregulować lub coś podobnego.
    pozdrawiam :)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    212
    BMW
    sprzedam e32
    Skąd
    zywiec
    Vitek_Słupsk, coś słabo szukasz :). Jedna z firma jak mi się wyświetliła w zumi.pl, sporo tego jest:

    Autogaz Kameleon
    Lechicka 58a, Koszalin
    94 341 73 86‎ – 602 660 513‎ (Tel. kom.)
    autogaz.kameleon@neostrada.pl
    http://www.autogazkoszalin.pl

    Dojazd samochodem z Słupska do Lechicka 58a, 75-845 Koszalin
    68,4 km – około 1 godz. 9 min wg. google.maps

    Mają Stag 300 i Prins. Chyba blisko jak od Słupska. Mają też hamownie, więc możesz przed i po założeniu auto sprawdzić.

    Dodatkowo poszukałem opinii o tym zakładzie:
    http://www.firmy.net/akcesoria-samoc...-klientow.html

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez Vitek_Słupsk
    akurat w moich okolicach albo montują BRC albo Lovato lub jakieś wynalazki, i wg mnie cena 5000 nie jest niska, a co do staga wiem ze można go mieć za 3500, ale aż 500km ode mnie i nie uśmiecha mi się to za bardzo, w razie jakiś trudności latać po 1000 km w dwie str, aby wyregulować lub coś podobnego.
    Powiem Ci tak, ja mam BRC i nie mam z nią problemów. Z tego co się orientuje jest to dobra trwała instalacja, myślałem o zmianie na Prinsa, ale po co to robić skoro wszystko dobrze chodzi a jakoś nie wierze żeby była jakaś szalona różnica. Jak zamontują Ci ją goście co dobrze się na tym znają a nie jacyś "druciarze" to bez względu jaką bedziesz miał instalke powinna chodzić Ci dobrze.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez LoOkas
    Vitek_Słupsk, coś słabo szukasz :). Jedna z firma jak mi się wyświetliła w zumi.pl, sporo tego jest:

    Autogaz Kameleon
    Lechicka 58a, Koszalin
    94 341 73 86‎ – 602 660 513‎ (Tel. kom.)
    autogaz.kameleon@neostrada.pl
    http://www.autogazkoszalin.pl

    Dojazd samochodem z Słupska do Lechicka 58a, 75-845 Koszalin
    68,4 km – około 1 godz. 9 min wg. google.maps

    Mają Stag 300 i Prins. Chyba blisko jak od Słupska. Mają też hamownie, więc możesz przed i po założeniu auto sprawdzić.

    Dodatkowo poszukałem opinii o tym zakładzie:
    http://www.firmy.net/akcesoria-samoc...-klientow.html
    Co do tej firmy, paru kolegów u nich zakładało gaz do V6 i V8, auta śmigają i nikt nie może powiedzieć o firmie nic złego.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    no w sumie to nie szukałem nigdzie indziej po za Słupskiem. akurat dziś lecę w trasę i jak wrócę to zadzwonię do tej firmy w Koszalinie i się dowiem jakie ceny są u nich., dzięki za pomoc z góry wszystkim.
    pozdrawiam :)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    zapewne chodzi o archaiczna instalacje OMVL


    a tego gość z Koszalina to mój kolega ;)


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •