Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Montaż navi

  1. #1
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk

    Montaż navi

    Witam jak w temacie będę montował navi w swoim aucie , navi była wyciągnięta z auta w którym nie było telefonu a w moim aucie jest telefon , pytanie czy da rade to bezproblemowo spiąć czyli navi i telefon żeby to działało i pokazywało na wyświetlaczu monitora (navi 4:3 z MK2 plus DSP) ?

  2. #2
    Myślę, że konieczne będzie przekodowanie samochodu, aby wszystkie komponenty się "widziały". Elektrycznie nie powinno być niespodzianek.

  3. #3
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Czyli rozumiem że wyjścia do podłączenia telefonu do navi są w standardzie i jest to kwestia wypięcia wtyczek z mojego telefonu i podpięcia tymi samymi wtyczkami do navi

  4. #4
    Telefon jest wpinany pomiędzy wiązkę NAVI a resztę instalacji. Dlatego po przekodowaniu wszystko powinno dobrze działać.

  5. #5
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Dzięki za pomoc niedługo będę się z tym bawił pozdro .

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    ja mogę powiedzieć że ćwiczyłem temat w kliku e38 , e39 i e46 i w żadnym przypadku nie było potrzeba było nic kodować

    aczkolwiek Wiktor musiał


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    201
    BMW
    740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Nawigacja zawsze Ci będzie działać bez kodowania, ale zmiany ustawień takiej jak stopnie F/C, czy język nie. Co do telefonu to jest on zupełnie nie zależny od nawigacji, czy radia. Wiązka od navi zawsze ma wyjście pod telefon w swojej wtyczce do instalacji od auta, która łączy się z telefonem.

    Pozdrawiam

  8. #8
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Ok navi już mam zamontowane i prawie wszystko działa potrzebna jest mi płyta z mapami polski do mkII chętnie kupie czy cuś ...

  9. #9
    To zapodaj jakies fotki jak wyszło ;) a tak szczerze - gratki za realizację :D

  10. #10
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Fakt ofotach nie pomyślałem ale poprawie się , szczeże mówiąc już od pierwszej e38 5 lat temu chorowałem na navi , w końcu mam ... tylko mapy potrzebne ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •